środa, 18 czerwca 2014

Pekao SA: Nagrody świeżo malowane

źródło: pekao.com.pl
Chcesz mieć dla siebie lub dla dziecka kartę pre-paid? Teraz jest dobra okazja żeby taką kartę wyrobić. Korzystając z karty prepaid z wizerunkiem Przystanku Woodstock 2014 nie dość, że będziemy wspierać Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to dodatkowo będziemy mieli szansę na wygranie nagród.Zasady promocji


Żeby wziąć udział w promocji "Nagrody świeżo malowane" należy zamówić kartę prepaid Pekao Woodstock , zarejestrować swój udział w konkursie (najlepiej w oddziale banku lub na infolinii) oraz jak najwięcej płacić kartą. W promocji biorą dział także WOŚPowe/Woodstockowe karty wydawane we wcześniejszych latach tj: Karta prepaid Pekao Woodstock 2013, Karta prepaid Pekao Finał 21 oraz Karta debetowa WOŚP.

W okresie trwania promocji tj od 18 czerwca 2014 r do 17 grudnia 2014 r należy dokonywać transakcji bezgotówkowych kartą (lub aplikacją PeoPay powiązaną z w/w kartą). Bank Peako będzie nagradzał osoby które najaktywniej będą korzystać z kart.

Konkurs podzielony został na 6 etapów:
I etap (18 czerwiec – 17 lipiec)
II etap (18 lipiec – 17sierpień)
III etap (18 sierpień – 17 wrzesień)
IV etap (18 wrzesień – 17 październik)
V etap (18 październik – 17 listopad)
VI etap (18 listopad – 17 grudzień)

Nagrody


Bank Pekao SA przygotował 102 nagrody. Nagrody dostaną osoby, które najczęściej będą płacić kartami. Co ważne liczą się tylko transakcje bezgotówkowe  na kwotę min 10 zł, transakcje muszą być dokonane na terytorium RP.

W I etapie osoba która wykona najwięcej transakcji kartą dostanie nagrodę specjalną możliwość "wyjścia na scenę Festiwalu i wspólnej zapowiedzi koncertu z Panem Jerzym Owsiakiem" oraz zasiloną na 50 zł kartę prepaid. Osoby które zajmą miejsca 2-15 otrzymają karty prepaid z doładowaniem 50 zł.

W etapach II-VI do rozdania będą nagrody:
osoby która zajęły 1 oraz 2 miejsce w danym etapie otrzymają rower (rowery zostaną pomalowane grafikami zaprojektowanymi przez Jurka). Osoby z miejsc 3-17 otrzymają po karcie prepaid z doładowaniem 50 zł.

Nagrodą główną w całym konkursie jest skuter wraz z kaskiem o wartości ok 4500 zł. Skuter także będzie pomalowany grafikami zaprojektowanymi przez Jurka Owsiaka. Dostanie go osoba która w całym konkursie dokona największej liczby transakcji.

Ranking zostanie ustalony w ciągu 25 dni od momentu zakończenia danego etapu.


Karta prepaid Pekao Woodstock


Do 31.09.2014 opłata za wydanie karty prepaid Woodstock 2014 wynosi 0 zł. Jednak płacimy koszty wysyłki i pakowania 10 zł. Tą kartą nie opłaca się wybierać pieniędzy z bankomatu. Za wypłatę na terenie Polski zapłacimy 5 zł a za wypłatę poza granicami RP aż 10 zł. Poza tym te transakcje nie są traktowane jako konkursowe ;)

Karta prepaid Pekao Woodstock wydana z okazji 20-lecia festiwalu wygląda tak
źródło: pekao.com.pl
Regulamin konkursu
Tabela Opłat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...