czwartek, 16 kwietnia 2015

BZ WBK: Nawet 300 zł za założenie konta

Bank Zachodni nie przestaje mnie zadziwiać. Właśnie pojawiła się kolejna promocja kont osobistych. Jak dobrze połączymy promocje, to dostaniemy nawet 300 zł bonusu.


Zewsząd dostępne 150 zł


W najnowszej promocji "Zewsząd dostępne 150 zł" BZ WBK będzie rozdawał premię, osobom które aktywnie będą korzystać z konta. Warunki są proste więc raczej nie powinno być problemów ze zgarnięciem bonusów.

Promocja skierowana jest do osób które w dniu złożenia wniosku o konto/zawarcia umowy o konto, nie są posiadaczami/współposiadaczami konta osobistego w Banku Zachodnim WBK. Aby wziąc udział w promocji trzeba złożyć wniosek i zawrzeć umowę o pakiet Konta (Konto wraz z wydaną do tego konta Kartą oraz z Usługami bankowości elektronicznej BZWBK24, chyba że dostęp do bankowości elektronicznej już mamy z racji posiadanych innych produktów w BZ WBK), musimy to zrobić w okresie od 15 kwietnia do 30 czerwca 2015 r.
Składając wniosek należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz na kontakt telefoniczny i oczywiście podać nr telefonu.

Nagroda 150 zł będzie wypłacana jako 3 nagrody po 50 zł. Bonus będziemy dostawać za miesiące w których jednocześnie spełnimy warunki:
 • zapewnimy wpływ min 500 zł
 • kupimy bilety komunikacji miejskiej za pomocą aplikacji mobilnej, płacąc za nie z naszego nowego konta lub doładujemy telefon poprzez aplikację mobilną lub lekki serwis transakcyjny
Nagrodą będzie tak na prawdę zwrot za kupnie bilety czy też doładowanie telefonu. Jeśli wydamy mniej to mniejsza będzie nasza nagroda, jeśli w danym miesiącu przekroczymy 50 zł, to i tak dostaniemy 50 zł.
Nagrody będą wypłacone do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Brak spełnienia warunków promocji w jednym miesiącu, nie wyklucza otrzymania nagrody w kolejnym miesiącu.

Połączcie promocje


Wspominałam, że BZ WBK prowadzi jednocześnie inne promocje na konta.

Zakładając w oddziale banku pakiet konto osobiste + rachunek maklerski można dostać premię 150zł. Promocja "Konto dla inwestora" trwa do 31 maja 2015 r więc przez 1,5 miesiąca będzie się pokrywać z promocją "Zewsząd dostępne 150 zł". Chcąc połączyć te dwie promocje, niezbędne będzie wyrobienie karty do konta. Za założenie konta osobistego + rachunku dostaniemy 50 zł, dodatkowo za dokonanie operacji giełdowych oraz przejscie szkolenia online, dostaniemy kolejne 100 zł. Łącząc te dwie promocje możemy  dostać premię 300 zł (część zysku pochłonie nam prowizja za transakcje na giełdzie czy też opłata za brak dokonanych transakcji).

Promocję "Zewsząd dostępne 150 zł" możemy połączyć z promocją starter internetowy z kontem mobilnym. Czasu mamy mniej, bo promocja trwa tylko do końca kwietnia 2015 r, ale nie musimy zakładać rachunku maklerskiego. Za samo założenie pakietu konta (konto+karta+ bankowość) dostaniemy voucher do Empiku o wartości 20 zł. Jeśli będziemy zasilali konto kwotą kwotą min 800 zł przez kolejne 3 miesiące, dostaniemy kartę pre-paid z doładowaniem na 100 zł. W tym przypadku premia po połączeniu promocji wyniesie 270 zł.

Ciekawe czy brak zapisów nieuniemożliwiający łączenie promocji jest rzeczą zamierzoną, czy ktoś po prostu o tym zapomniał.


Regulamin promocji "Zewsząd dostępne 150 zł"

8 komentarzy:

 1. Promocje BZWBK kojarzą mi się z dziadostwem... 20 zł do empiku, 100 zł do wykorzystania jak chcesz, teraz 3*50 zł - na bilety mpk lub doładowanie telefonu. A jak ktoś nie korzysta ani z mpk, ani nie doładowuje telefonu to nie warto z dziadami się zadawać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. celem tej promocji nie tyle jest zapłacić klientowi, ale zachęcić do korzystania z aplikacji.
   Zwrot za doładowanie telefonu może być fajny jak się jest studentem albo ma się dzieciaki w wieku szkolnym

   Usuń
  2. można na BZWBK narzekać, że promoce nie są jakies super rewelacyjne ale oni robią często też promocje dla obecnych klientów. Wiele banków ma w d... starego kienta i nawet się nie starają żeby zrobić jakiś konkurs czy też promocję też dla takich osób

   Usuń
  3. To akuart fakt i pelen uklon w strone Zydkow spod znaku Santandera, bo inne banki nastawione stricte na NEW PERSON ;) pzdr

   Usuń
 2. Witam, a czy jest mozliwość polączenia wszystkich 3 promocji, czyli zgarnięcie łacznie 420 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety nie, w promocji z rachunkiem maklerskim trzeba złożyć wniosek o konto w oddziale a w promocji starter internetowy wniosek trzeba złożyć przez internet

   Usuń
 3. Czy jest określone z jakiego źródła mają być wpływy na konto? Czy wystarczy przelew z innego konta osobistego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. regulamin nie definiuje co to ma być za wpływ. Najbezpieczniej zrobić przelew z innego banku

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...