czwartek, 2 lipca 2015

Getin Bank: Lokata Słoneczna 3,1%

Kolejna szansa na dobrą lokatę. W Getin Banku pojawiła się Lokata Słoneczna z oprocentowaniem 3,1% w skali roku, klienci banku którzy aktywnie korzystają z ROR mogą podnieść oprocentowanie do 3,35% w skali roku, a to ostatnio rzadko spotykane oprocentowanie dla "starych klientów"
Lokata Słoneczna 3,1 %


Standardowe oprocentowanie lokaty wynosi 3,1% w skali roku, lokata zakładana jest na 6 miesięcy. Lokata dostępna jest zarówno w oddziałach jak i w bankowości internetowej. Co ważne, żeby założyć lokatę nie trzeba mieć konta osobistego w Getin Banku. Lokatę można założyć na minimum 500 zł a maksymalnie wartość lokaty to 200 000 zł
Jest też pewna wada, jest to oferta tylko na nowe środki, czyli nadwyżkę powyżej salda środków złotowych w Getin Noble Banku SA  na 26.06.2015 r.


Lokata Słoneczna 3,35 %


Jeśli mamy konto w Getin Banku i będziemy aktywnie korzystać z rachunku, dostaniemy bonus w postaci podwyższonego oprocentowania o 0,25 p.p. Żeby mieć wyższe oprocentowanie należy w każdym z pierwszych 4 podokresów (pełnych lub niepełnych miesiącach kalendarzowych) zapewnić wpływ na ROR w wysokości min 1000 zł oraz mieć rozliczone transakcje bezgotówkowe kartą do konta lub aplikacją iKasa na min 300 zł.
Podwyższonym oprocentowaniem mogą być objęte lokaty do łącznej kwoty 50 000 zł

Lokatę Słoneczną będzie można zakładać do 31 lipca 2015 r.


Regulamin promocji

7 komentarzy:

 1. Na jaki % są środki do wysokości salda z 26 czerwca ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie podają, być może nie da się założyć
   Ja akurat nie jestem w stanie tego sprawdzić bo od 26-go go nie miałam żadnych zmian w stanie środków, wiec wszystko co wpłacę będzie nowe

   Usuń
  2. Najprawdopodobniej 2,45%. Podczas składania wniosku o lokatę pojawił mi się taki komunikat "LOKATA E-LOKATA SŁONECZNA OPROCENTOWANIE DLA NOWYCH ŚRODKÓW 3,10 OPROCENTOWANIE STANDARDOWE 2,45"

   Usuń
 2. Ile takich lokat można założyć? Czy można założyć np. 2x10000 zł. albo 4 lokaty po 5000zł.? Konta nie mam, saldo na 26.06. 0,00zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. możesz rozbić na dowolnie wiele lokat. Minimalna kwota pojedynczej lokaty to 500 zł

   Usuń
 3. czy muszę od razu wpłacać pieniądze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam doświadczenie tylko w zakładaniu lokaty przez internet. Tam składając wniosek wybierasz opcję "opłać później". W maili który przyjdzie będzie informacja do kiedy należy wpłacić pieniądze (termin 7 dni od złożenia wniosku)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...