czwartek, 9 lipca 2015

BGŻ BNP Paribas: Wygraj weekend w Paryżu

Wakacje to czas gry pojawia się więcej konkursów związanych w podróżami. Niedawno BGŻ BNP Paribas (połączony z BGŻ oraz BNP Paribas) rozpoczął konkurs w którym do wygrania są weekendowe wycieczki do Paryża.


Zasady konkursu


Przede wszystkim zdziwiłam się, że w regulaminie nie na zapisów o tym, że konkurs jest tylko dla klientów banku. W konkursie można wziąć udział od 29 czerwca do 31 lipca 2015 r, wypełniając formularz na stronie banku lub wypełniając formularz w oddziale. Tradycyjnie niezbędne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach związanych z przeprowadzaniem konkursu, oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną i telefoniczną informacji handlowych.

Zadanie konkursowe nawiązuje do niedawnego połączenia banków. Oprócz pozostawienia swoich danych, należy dokończyć zdanie

„Moje idealne połączenie to....”

a odpowiedź ta powinna się zmieścić w polu wyznaczonym na kuponie konkursowym (w wersji internetowej jest to maksymalnie 1000 znaków). Każdy uczestnik może tylko raz wziąć udział w konkursie.

Komisja wybierze 6 jej zdaniem najlepszych odpowiedzi.
"Przy wyłonieniu zwycięzców Konkursu Komisja będzie kierowała się kryterium jakościowym tj. w ocenie  będą  brane  pod  uwagę  takie  czynniki  jak:  kreatywność  pomysłu,  inwencja  twórcza oraz oryginalność"

Zwycięzcy dostaną imienny voucher na wyjazd do Paryża dla dwóch osób. Kupon będzie ważny do 31 lipca 2016 r. Wartość nagrody to 5000 zł. Oprócz wyjazdu, Bank przekaże nagrodę pieniężna na opłacenie podatku.

Zwycięzcy zostaną telefonicznie poinformowani o wygranej do 21 sierpnia 2015 r.

Powodzenia.

Jeśli komuś marzy się wyjazd do Portugalii, to taką nagrodę można wygrać w BZ WBK.

Weź udział w konkursie >>

Regulamin konkursu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...