niedziela, 6 września 2015

BZ WBK: Konto z premią i ekstra bonus

Kolejna szansa na założenie konta i zgarnięcie premii. Osoby które zdecydują się na udział w promocji i założą Konto Godne Polecenia, mogą dostać nawet 170 zł.

Informacją o promocji podzielił się Tomasz. Dziękuję :)

Zasady promocji


Tym razem organizatorem promocji nie jest Bank Zachodni WBK ale Agora. Dodatkowym partnerem promocji jest Groupon, i to właśnie w tym serwisie dostępna jest najnowsza oferta.

Z promocji wyłączeni pracownicy Agora SA, klienci BZ WBK którzy mają konto wspólne z pracownikiem Agory, klienci BZ WBK którzy na 19 sierpnia 2015 r posiadali konto osobiste w PLN, klienci którzy przez 7 września złożyli wniosek o Konto Godne Polecenia oraz klienci którzy wzięli udział w Akcji  promocyjnej  „Konto  z  premią”  oraz  Konkursie  „Szybsi zyskują więcej”.Jeśli spełniacie te warunki to należy za 5 zł kupić bon uprawniający do skorzystania z promocji, mamy na to czas od 7 do 25 września 2015 r (jeszcze przed startem są kupione 4 bony). Po zakupie, dostaniemy od serwisu Groupon dedykowany link. Korzystając z niego należy zarejestrować się w promocji Agory oraz złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia (wraz z kartą do konta). Na złożenie wniosku i podpisanie umowy o konto mamy czas do 30 września 2015 r ("podpisanie" przelewem z innego konta lub podpisanie umowy u kuriera).

Do 30 października 2015 r trzeba będzie także wydać łącznie min 100 zł płacąc za zakupy kartą do konta (w sklepach stacjonarnych lub w internecie). Tradycyjnie transakcje nie mogą być anulowane.

Jeśli spełnimy powyższe warunki to będą nam się należały premie:
 • od Agory 70 zł wypłacana na rachunek w BZ WBK. Premia będzie wypłacona do 4 grudnia 2015r
 • od serwisu Groupon 90 zł wypłacane na konto serwisu, do wykorzystania na kolejne zakupy. Środki będą dostępne przez trochę ponad miesiąc t.j. od 20 listopada do 31 grudnia 2015 r.
Jest możliwości uzyskania dodatkowej premii 10 zł. Żeby ją dostać trzeba będzie do 30 października 2015r pobrać aplikację BZWBK24 mobile i za jej pomocą do dnia 30 października 2015 roku założyć i zasilić wymaganą kwotą (co najmniej 1000 zł) Lokatę mobilną. Aktualnie dostępna jest już tylko lokata mobilna na 4 miesiące z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Lokatę można założyć na maksymalnie 20 000 zł.


Ile kosztuje konto


Największą wadą konta, jest płatna karta, która kosztuje aż 7 zł miesięcznie

 • 0 zł za prowadzenie kont
 • 7 zł opłaty miesięcznej za zbliżeniowe Karty debetowe: MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kartą MasterCard Omni lub kartą MasterCard PAYBACK Omni
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę MasterCard Supri pod warunkiem rozliczenia transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 500 zł w poprzednim miesiącu kalendarzowym w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 5 zł
 • 0 zł za przelewy przez Internet w systemie Elixir
 • 0 zł za zlecenie stałe i polecenie zapłaty


Po zgarnięciu premii można zamknąć konto. Osoby, które postanowią dalej trzymać ten rachunek, mogą rozważyć rezygnację z karty do konta (ja od lat nie mam, jeśli potrzebuję wypłacić pieniądze do korzystam z BLIK) lub zamienić ją np na kartę bankomatową (dostępna w oddziałach).

Załóż promocyjne konto w BZ WBK >>

Regulamin promocji

1 komentarz:

 1. zaczynam żałować że trzymam to konto. Chyba faktycznie trzeba je zamknąć i zgarnąć za chwilę premię za ponowne otwarcie

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...