czwartek, 24 września 2015

Pekao SA: PeoPay zyskujesz podwójnie

W Banku Pekao rozpoczęła się promocja Z PeoPay zyskujesz podwójnie. Osoby pomiędzy 18 a 30 rokiem życia, które zaczną korzystać z aplikacji płatności mobilnych PeoPay, mogą otrzymać nawet 30 zł. Jeśli więc macie konto w Pekao SA i jeszcze nie korzystaliście z tej aplikacji, to jest dobry moment żeby zacząć i odebrać kasę.


Zasady promocji


Promocja skierowana jest do młodych ludzi w wieku 18-30 lat. Żeby z niej skorzystać trzeba posiadać lub otworzyć rachunek Eurokonto (Intro lub Mobilne) oraz aktywować aplikację PeoPay.
Pierwszą premię 15 zł dostaniemy już za samą aktywację aplikacji. Żeby dostać kolejne 15 zł konieczne będzie dokonanie min trzech płatności mobilnych za minimum 5 zł w dowolnych sklepach stacjonarnych.

Do udziału w promocji potrzeba będzie rejestracja na stronie www.peopay.pl lub w dowolnych oddziale Banku Pekao SA.

Promocja trwać będzie w okresie od 18 września do 31 listopada 2015 r, w tym właśnie czasie należy dokonać rejestracji oraz transakcji. Warto się jednak spieszyć, bo pula nagród jest ograniczona. Nagrodę za aktywacje dostanie pierwsze 12 000 osób, a nagrodę za transakcje pierwsze 8 000 osób.

Kasa zostanie przelana na rachunek aplikacji w terminie 10 dni od rejestracji, a kasa za transakcje do 20 grudnia 2015r.

Informacją o promocji podzielił się Tomasz. Dziękuje :)

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...