czwartek, 3 września 2015

Getin Bank: Lokata Słoneczna III

W Getin Banku (oraz w serwisie Getin Online) pojawiła się trzecia edycja Lokaty Słonecznej. Tym razem z oprocentowanie wnosi 3,0% w skali roku. Patrząc na oprocentowanie w innych bankach, jest to całkiem dobra oferta.Lokata Słoneczna 3,0 %


Standardowe oprocentowanie lokaty wynosi 3% w skali roku, lokata zakładana jest na 6 miesięcy. Lokatę można założyć na minimum 500 zł.
Jest też pewna wada, to oferta tylko na nowe środki, czyli nadwyżkę powyżej salda środków złotowych w Getin Noble Banku SA  na 30.07.2015 r.

Jeśli środki które wpłacimy na lokatę będą "starymi" środkami to ich oprocentowanie będzie niższe i wyniesie 2,45% w skali roku. Ciekawa rzecz, jeśli wpłacimy pieniądze na lokatę a część środków będzie  pochodzić z rolowania kasy w Getin Banku to bank podzieli pieniądze na dwie części:

Uwaga! Na lokatę możesz wpłacić większą kwotę niż Twoje nowe środki, wtedy zostaną założone dwie lokaty – na nowe środki z oprocentowaniem 3% oraz pozostałe środki z oprocentowaniem 2,45%

Lokatę Słoneczną będzie można zakładać do 15 września 2015 r. Na opłacenie wniosku internetowego jest 7 dni.

Regulamin promocji

4 komentarze:

 1. gdzie mogę sprawdzić jakie miałem saldo na ten dzień?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak wybierzesz z listy ofert lokatę słoneczną, to na górze pojawi Ci się informacja na jaką kwotę możesz założyć lokatę na nowe środki.
   U mnie akurat jest kwota na minusie :) Przyjmijmy że jest to -10 000 zł, jeśli wpłaciłabym teraz 15 k, to 10k byłoby oprocentowane na 2,45% a 5k na 3%

   Usuń
 2. Kiedyś w Getinie można było eksportować historię konta plikiem csv (czyli takim który da się odczytać np. w Excelu) - widzicie teraz taką możliwość ? zmienili czy jestem ślepa ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ślepych osób jest więcej bo też nie widzę. Jest tylko opcja drukuj a tam czeka plik pdf

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...