wtorek, 8 września 2015

BZ WBK: Konto < 20 ze słuchawkami Philips i zwrotem 10%

Kolejna w tym sezonie promocja skierowana do młodych. Tym razem nawet bardzo młodych bo Konto <20 mogą założyć osoby w wieku od 13 do 20 lat. Jednak tylko osoby niepełnoletnie mogą dostać słuchawki i zwrot za bilety od kina i teatru.


Konto za Free


Bank Zachodni WBK reklamuje Konto <20 jako konto bez ściemy i bez opłat. Osoby które nie ukończyły 20 lat mogą liczyć na bezpłatne prowadzenie rachunku, bezpłatne przelewy, brak opłaty za kartę do konta i bezpłatne wypłaty z bankomatów na całym świecie. Całkiem ciekawie wygląda ciągnąca się kolumna pozycji "bez opłat"

  • 0 zł za konto
  • 0 zł za kartę MasterCard<20
  • 0 zł za przelewy (także w oddziałach)
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie

Trzymając pieniądze na koncie możemy liczyć na naliczanie odsetek. Środki do 3000 są oprocentowane na 3% w skali roku.


Słuchawki za Free


Osoby które w okresie trwania promocji czyli od 7 września do 31 października 2015 założą Konto <20 wraz z kartą debetową MasterCard<20 oraz podadzą numer telefonu do siebie i nie wyrażą sprzeciwu wobec działań marketingowych dostaną od banku słuchawki Philips SHL3000BL/00 w  kolorze  niebieskim. Bank przewidział 11 312 takich nagród, więc promocja może skoczyć się przed terminem.

Bank wyśle nagrodę w ciągu miesiąc a następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę konta (czy tez aneks przekształcając rachunek w takie właśnie konto). W tym dniu należy dalej posiadać konto wraz z karta do konta.

10% zwrotu za kino i teatr


Do 30 września 2016 r, Bank Zachodni WBK będzie zwracał 10% (nie więcej niż 50 zł miesięcznie)  kwoty wydanej na terenie Polski w punktach handlowo-usługowym sklasyfikowanych jako kina i teatry – MCC 7832. Zwrot będzie wypłacany na konto do 15 dnia kolejnego miesiąca.

Osoby w wieku 13-17 lat mogą założyć konto tylko za zgoda rodzica, w oddziale banku.


Regulamin słuchawki
Regulamin 10%
Tabela Opłat i Prowizji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...