środa, 23 września 2015

Getin Bank: Getin Up Free ze zwrotem

Polowania na studenta ciąg dalszy. Po promocji z darmową wyżerką w Banku SMART, do gry włącza się Getin Bank z ofertą nowego konta. Konto szczególnie docenią kinomaniacy i osoby, które dostają stypendium.


Konto Getin Up Free jest przeznaczone dla osób w wieku 18-28 lat. Jego podstawową zaletą jest to, że jest za free (przynajmniej jeśli chodzi o podstawowe operacje)

Ile kosztuje konto Getin Up Free


 • 0 zł za założenie i prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty do konta (zielonej lub z wizerunkiem)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet i Planet Cash w całej Polsce
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
Wypłacając kasę z innych bankomatów w Polsce należy liczyć się z opłata 3,5% kwoty transakcji, nie mniej niż 5 zł.

10 % taniej w Cinema City


Otrzymamy 10% zniżki na zakupy w kinie przy płatności jedną z kart płatniczych Getin Banku. Zniżka dotyczy filmów 2D, 3D, kina IMAX oraz bufetów i kawiarni. Rabat niestety nie łączy się z innymi promocjami w kinie.
Zniżka jest naliczana automatycznie przy płatności kartą Getin Banku, bez konieczności przystępowania do promocji, wypełniania wniosków, itp.

3% dodatku do stypendium


Na start, otrzymamy 50 zł na za pierwsze przelane stypendium. Nie musi być to stypendium naukowe, może być to także stypendium socjalne czy też np sportowe. Promocja będzie trwała przez 12 miesięcy, w tym okresie przez 9 miesięcy będzie można dostać bonus 3% kwoty stypendium (nie więcej niż 30 zł miesięcznie). W sumie może zyskać nawet do 320 zł przez cały czas trwania promocji (30 zł x 9 miesięcy + 50 zł na start)
Naliczenie bonusu następuje automatycznie po wpływie stypendium z uczelni na konto Getin Bank po odczytaniu przez system nadawcy i tytułu przelewu.

Trzeba przyznać, że oferta wygląda całkiem ciekawie.

Załóż konto Getin UP Free >>

Tabela Opłat i Prowizji konta 
TOiP karty

5 komentarzy:

 1. ciekawe czy jeśli rodzice mi zrobią przelew z opisem "stypendium" to czy przejdzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety nie jestem w stanie przetestować tego na sobie, ale nie zdziwię się jeśli to zadziała. W wielu bankach wystarczy zrobić przelew z tytułem wynagrodzenie żeby "oszukać" mechanizmy naliczania prowizji.
   Tu może być analogicznie - jeśli w tytule będzie magiczne hasło "stypendium" to kto wie ;)

   Usuń
  2. W regulaminie jest napisane że przelew musi byc z uczelni lub szkoły.

   Usuń
 2. Cinemacity czy 3% zwyzki na stypendium... lykam to w ciemno !

  OdpowiedzUsuń
 3. mi tam to konto pasuje. mam wszystko za free, zniżkę do cinema city, a często tam bywam, plus kolorową kartę. nie widziałam żeby w innych bankach takie dawali. w końcu bank, który wie czego chcą młodzi :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...