środa, 16 września 2015

Pekao: Konkurs Twoja idealna karta

W Pekao SA właśnie rozpoczął się konkurs w którym można wygrać nawet 3000 zł. Konkurs skierowany jest zarówno do posiadaczy kart kredytowych, jak i kart wydanych do kont osobistych. Oprócz wykonania kilku transakcji kartą, trzeba będzie popisać się talentem i przekonać komisję konkursową, że to właśnie my powinniśmy dostać kasę.

Zasady konkursu


W konkursie mogą wziąć udział zarówno dotychczasowi klienci Pekao SA jak i nowi klienci. Trzeba będzie posiadać jedną z kart w Pekao: dowolną kartę kredytową opatrzoną znakiem organizacji Mastercard lub Visa, kartę MasterCard Debit FX, kartę Mastercard Debit WOŚP, kartę MasterCard Debit Standard albo kartę  MasterCard  Debit  Young.

Konkurs trwa od 16 września do 21 października 2015 r. W tym czasie należy (w dowolnej kolejności):
 • zarejestrować się na stronie konkursu
 • odpowiedzieć na pytanie konkursowe: "Opisz co i dlaczego zaznałoby się pierwsze na liście zakupów, z Twoją nową, idealnie dobraną kartą, na której masz 3000 złotych."
 • dokonać min 5 transakcji bezgotówkowych kartą, każda transakcja musi być na kwotę min 100 zł. Płatności muszą być dokonane tą samą kartą, walutą płatności musi być PLN, mogą być to płatności w punktach handlowo- usługowych jak i płatności w Internecie, transakcje nie mogą być w całości lub w części zwrócone oraz odpadają płatności w kasynach, automatach do gier, zakładach bukmacherskich i... biletomatach :)

Nagrody


Bank przewidział 36 nagród dla osób, których odpowiedzi na  pytanie konkursowe Komisja oceni najwyżej pod względem (kolejność wymienionych kryteriów nie odzwierciedla ich istotności w ocenie odpowiedzi):
-zgodności pracy konkursowej z tematyką Konkursu,
-oryginalności i kreatywności pracy konkursowej,
-walorów estetycznych pracy konkursowej,


 • 1 nagroda główna - zasilenie rachunku karty kwotą 3000 zł
 • 5 nagród II stopnia - zasilenie rachunku karty kwotą 1000 zł
 • 10 nagród III stopnia - zasilenie rachunku karty kwotą 500 zł
 • 20 nagród IV stopnia - zasilenie rachunku karty kwotą 100 zł
Powodzenia :)

Regulamin konkursu

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz

  Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...