poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Citi Bank: Karta kredytowa + telewizor Samsung J5100

Citi Bank znów rozdaje gadżety. Tym razem nagroda urosła do całkiem sporych rozmiarów - za założenie karty i zrobienie odpowiedniego obrotu kartą dostaniemy telewizor Samsung Full HD o przekątnej 32'' (wartość nagrody 1100 brutto).

Ciekawe kiedy bank zacznie rozdawać, skutery, motory czy też samochody ;)

Zasady promocji


Zasady są analogiczne jak przy ostatniej promocji z tabletem iPad

Tradycyjnie promocja skierowana jest do nowych klientów czyli osób, która od 1 stycznia 2013 nie posiadały w Citibank żadnej głównej karty kredytowej.

Ponadto trzeba mieć dochody akceptowane przez bank (będziemy musieli przestawić dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody).

Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia, pracujących w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: min. 2 lata od zarejestrowania działalności, osoby powyżej 25-go roku życia
Dochód netto nie mniejszy niż 1 200 zł

To są oczywiście tzw warunki brzegowe, bank będzie badał nasz scorring, historię kredytową oraz zdolność kredytową.

Promocyjna oferta dostępna jest w serwisie Groupon. Należy tam za 5 zł kupić bon uprawniający do skorzystania z promocji. Promocja potrwa do 31 sierpnia lub której (jeśli wcześniej zostanie osiągnięty limit 2000 kuponów).

Od Groupon dostaniemy link do formularza z którego musimy złożyć wiosek o kartę MasterCard World. Na złożenie wniosku mamy czas do 6 września 2015 r.


Co zrobić żeby dostać TV


Jeśli nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony i otrzymamy kartę musimy wydać kartą aż 7500 zł, dokładniej przez 3 miesiące trzeba wydać bezgotówkowo  min po 2500 zł. Jako pierwszy miesiąc liczony jest miesiąc następujący po miesiącu, w którym otrzymaliśmy kartę.

Transakcje kwalifikowane przez Bank Handlowy (Citibank) muszą spełniać warunki:
a) będą transakcjami bezgotówkowym i w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku


Tradycyjnie już, bank będzie od nas wymagał zalogowania się do bankowości internetowej minimum raz w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę.

Bank powiadomi nas o przyznaniu telewizora w pierwszym tygodniu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Trzeba wtedy  być posiadaczem karty. Czy kartę będziecie trzymać dłużej, to już Wasza decyzja. Karta nie jest tania bo miesięcznie kosztuje 18 zł (jeśli w miesiacu wydamy kartą min 4000, unikniemy opłaty).

Póki co bon kupiło 40 osób...

Kup bon na Groupon >>

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Osoby które szukają drobniejszych nagród, mogą skorzystać z innej promocji kart Citi Banku. Do karty możemy wybrać jeden z gadżetów:  tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM–T113, telefon Samsung Galaxy J1 lub zegarek Samsung Galaxy Gear Fit (smartwatch). Więcej o promocji z gadżetami >>

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...