środa, 5 sierpnia 2015

BZ WBK: 20 euro za założenie konta w PLN i EUR

Bank Zachodni WBK jest jednym z bardziej aktywnych banków w kategorii liczba promocji na konta osobiste. W najnowszej promocji "Najtańszy kantor w mieście" można dostać 20 euro za założenie dowolnego konta osobistego w złotówkach i skorzystanie w usługi e-FX (wymiany waluty).


Zasady promocji


Promocja skierowana jest do osób które w dniu 23 lipca 2015 nie posiadały konta osobistego w złotówkach w Banku Zachodnim WBK. Jeśli mieliśmy wcześniej taki rachunek, ale do tego dnia został on zamknięty, to możemy przystąpić do promocji.

Składając wniosek o Konto, musimy zaznaczyć że chcemy dostać kartę do konta (niestety płatną) oraz niezbędne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Musimy też podać prawidłowy nr telefonu.
Na złożenie wniosku mamy czas do 31 sierpnia 2015 r.

Do 30 września trzeba będzie podpisać umowę o konto oraz, np z poziomu bankowości internetowej, uruchomić usługę e-FX.


Wymiana walut przez platformę e-FX umożliwia kupno lub sprzedaż walut z wykorzystaniem rachunków własnych klienta. Oznacza to, że jeśli nie mamy konta w euro w BZ WBK to też trzeba będzie takie konto założyć (chyba, że takie konto już w BZ WBK mamy).

Ponadto do końca września będziemy musieli bezgotówkowo wydać kartą łącznie min 300 zł.

Jeśli do końca sierpnia zdążymy spełnić wszystkie warunki określone w promocji to nagroda 20 euro zostanie przelana na nasze konto walutowe do 30 września. Osoby które spełnią warunki promocji do końca września, dostaną przelew do 31 października 2015r.

Ile to kosztuje


Najbardziej promenowano przez Bank Zachodni konto osobiste - Konto Godne Polecenia prowadzone jest bezpłatnie. Niestety od kilku miesięcy bank pobiera opłatę za kartę do konta 7 zł miesięcznie. Konto walutowe w euro prowadzone jest bezpłatnie jeśli saldo wynosi min 20 euro, jeśli tego warunku nie spełnimy opłata wyniesie 2 euro miesięcznie. Nie trzeba wyrabiać karty do konta walutowego (tylko w pierwszym roku jest bezpłatna).

Załóż Konto Godne Polecenia>>

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

2 komentarze:

  1. biednie, kiedyś więcej dawali

    OdpowiedzUsuń
  2. jedna z najdroższych kart do konta na rynku....

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...