poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Raiffeisen Polbank: Wymarzony Cel z podwyższonym oprocentowaniem

Czasem warto wypełniać ankiety. Wiele osób przekonało się o tym przy okazji ankiety o kontach. Sama również założyłam konto dla lokaty 6% i mimo, że konto miało być do zamknięcia, mam je do dziś (trzymam, bo założyłam kolejne lokaty mobilne).

Raiffeisen Polbank znów robi ankietę, tym razem poświęconą oszczędzaniu. Osoby które ją wypełnią, będą miały szanse na podwyższenie oprocentowania na nowym produkcie oszczędnościowym "Wymarzony Cel".


Zasady promocji


Zarówno obecni klienci, jak i osoby które w tym banku nic nie mają, mogą wziąć udział w ankiecie, i odpowiedzieć na kilka prostych pytań (tak/nie):
1. Czy masz konto w Raiffeisen Polbank?
2. Uważam, że każdy może regularnie oszczędzać choćby drobne kwoty, żeby realizować swoje marzenia
3. Uważam, że korzystne warunki oszczędzania powinny obowiązywać zawsze, a nie tylko na początku.
4. Chciałbym, żeby bank wspierał mnie w oszczędzaniu, nagradzając za wytrwałość i systematyczność.
5. Potrzebuję swobodnego dostępu do moich oszczędności w każdej chwili bez żadnych opłat, czy kar.
6. Mam produkt bankowy, który umożliwia mi takie oszczędzanie.


Ankietę można wypełniać do 6 września 2015 r. Biorąc udział w konkursie należy wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych w celach marketingowych. Po wypełnieniu ankiety dostaniemy maila z linkiem aktywacyjnym (nazwa nadawcy "Active Forms"), w który należy kliknąć w celu potwierdzenia adresu email i udziału w promocji.

Po 7 września 2015 r otrzymamy maila ze szczegółami nowej ofert. Na podjęcie decyzji czy faktycznie chcemy założyć taki produkt, będzie czas do końca września. Jeśli się zdecydujemy, to do 30 września należy złożyć oświadczenie o zamiarze  zawarcia  umowy  o  Konto  Wymarzony  Cel. Osoby które nie posiadają konta osobistego w Raiffeisenie będą musiały również zawnioskować o założenie Wymarzonego Konta.

Osoby które do końca 2015 r będą co miesiąc zasilały rachunek Wymarzony Cel kwota min 1 zł dostaną bonus w postaci podwojonych odsetek. Premiowe odsetki zastaną naliczone 15 stycznia 2016 r.

Konkurs Twój Wymarzony Cel


W ankiecie znajduje się jedno pytanie/zadanie otwarte
Opisz lub załącz zdjęcie swojego Wymarzonego Celu.

Bank przygotował 10 nagród po 500 zł dla osób które udzielą najbardziej oryginalnej odpowiedzi lub prześlą najbardziej oryginalne zdjęcie.


Czy warto?


Raiffeisen Polbank moje dane już ma, więc ponowne wyrażenie zgody na przetwarzanie moich danych mnie nie boli. Podwyższone oprocentowanie na produktach oszczędnościowych z chęcią przyjmę.

Diabeł jednak tkwi w szczegółach. Nie wiadomo jeszcze w jaki sposób ma się odbywać zasilanie rachunku. Jeśli będą to mogły być przelewy własne (nawet ustawione jako cykliczne), czy też % od przelewów na inne rachunki, to będzie OK. Gorzej, jeśli bank zauważył, że mało osób wybierało konto z kartą i zechce aby na Wymarzony Cel trafiały np zaokrąglenia od kwoty wydanej kartą. Karty do konta nie mam, i nie chce jej zakładać (jest płatna). Wtedy trzeba będzie przeliczyć co się bardziej będzie opłacać.
Kolejne zagrożenie pomysł analogiczny jak w PKO deklaracja zasileń określonej kwoty i niski limit kwotowy... Bo dla podwojonych odsetek od np max 500 zł raczej nie będzie mi się chciało bawić w promocję, bo nawet dobry procent od takiej kwoty da marne odsetki.
 

Regulamin promocji

2 komentarze:

  1. udało im się z kontem osobistym to teraz pewnie badziewie będzię

    OdpowiedzUsuń
  2. a mi sie wydaje że to konto oszczędnościowe to też bardzo fajna oferta. rzadko który bank oferuje 2% ...

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...