wtorek, 11 sierpnia 2015

Bank BPH: Lubię To! Konto z biletami do kina

Po świetnej promocji konta Lubię To! przyszła kolej promocję znacznie bardziej skromną. Tym razem za założenie konta, można dostać bilety do kina Cinema City. Nagroda mała, ale i warunki jakie trzeba spełnić są banalne. Jeśli ktoś szuka konta, którego obsługa może wynieść 0 zł (po spełnieniu niewielkich wymagań) to Lubię To! konto do takich kont należy.

Zasady promocji


Promocja skierowana jest do osób które w dniach od 10 sierpnia do 11 września 2015 r złożą internetowy wniosek o konto Lubię To! w Banku BPH. Składając wniosek należy wybrać podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera.

Co ciekawe bank nie wyklucza osób które ostatnio miały konto w BPH, pojawia się za to zapis
"w dniu złożenia wniosku, o którym  mowa w  pkt 1, nie będą posiadaczami/ współposiadaczami rachunku oszczędnościowo  – rozliczeniowego w Banku"
Czy daje to możliwość zamknięcia konta i założenia w promocji? Nie, bo w Banku BPH konto jest zamykane z 30 dniowym okresem wypowiedzenia.

Promocja nosi nazwę "Kino dla mobilnych". Nazwa zobowiązuje ;) Żeby dostać bilety trzeba w okresie 30 dni kalendarzowych od podpisania umowy o konto wykonać min 3 przelewy przez aplikację mobilną (nie ma określonej kwoty minimalnej, ale muszą być to np przelewy zewnętrzne na inny niż własny rachunek).

W ciągu 30 dni od spełnienia warunków promocji, zostanie wysłany smsem kod uprawniający do wymiany go na podwójną wejściówkę do kina Cinema City na film 2D (wyjątkiem  seansów  w  kinach  IMAX,  pokazów  specjalnych,  pokazów  Ladies  Night). Kody można wymienić na bilety tylko w kasach kina.

Kupon można wymienić na bilet do kina do 28 lutego 2016 r włącznie.

Jak wspominałam, wartość nagrody nie jest bardzo wysoka. Cena biletu do kina to na firm 2D to maksymalnie 31 zł za osobę (w weekend), najtańszy bilet normalny kosztuje 14 zł (w środy).

Lubię To! Konto - podstawowe opłaty


Konto prowadzone jest bezpłatnie. W przypadku karty do konta jesteśmy zwolnieni z opłaty jeśli dokonamy min 4 płatności kartą w danym miesiącu (bez minimalnej kwoty transakcji). Fajne jest to, że za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce nie musimy dodatkowo płacić.
 • 0 zł - za prowadzenie konta - bez dodatkowych warunków
 • 0 zł - za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł - za wydanie karty do konta
 • 0 zł - za przelewy w PLN przez Internet
 • 0 zł - za obsługę karty do konta jeśli w danym miesiącu min. 4 razy zapłacisz za zakupy dowolną kartą płatniczą wydaną przez Bank BPH - w innym przypadku opłata miesięczna wyniesie 6 zł)

Złóż wniosek online >>

Regulamin promocji

3 komentarze:

 1. szkoda że tylko nowym klientom. WBK czy też Getin potrafiły zapłacić wszystkim za skorzystanie z apki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mi też by to pasowało :) konto ze zwrotem i dodatkowo bilety do kina... no ale niestety
   W sumie to ciesze się że zakładałem konto jak dawali zwrot to bilety sobie sam kupi i to więcej

   Usuń
 2. nie postarali się. Milenium dawał bilety za transakcje blikiem - łatwo można było je dostać

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...