piątek, 21 marca 2014

BZ WBK: zakupy mobilne z darmową dostawą

źródło bzwbk.pl
Bank Zachodni WBK nie ustaje w promowaniu swojej aplikacji mobilnej. Ostanie przykłady to konkurs promujący częste korzystanie z aplikacji, lokata mobilna 4% czy też 3 dni darmowych przejazdów komunikacją miejską. Teraz doszły zakupy mobilne z darmową dostawą.

Aplikacja BZ WBK daje możliwość zrobienia zakupów w kilku sklepach, między innymi w Toys4Boys oraz w sklepie Rebel. Właśnie tych dwóch sklepów dotyczy najnowsza promocja.
Żeby skorzystać z promocji w Toys4Boys należny zrobić zakupy poprzez aplikację mobilną do 31 marca 2014r (sklep w aplikacji dostępny jest pod kaflem "Gadżety i prezenty")
W przypadku sklepu Rebel mamy znacznie mniej czasu - promocja jest tylko do 23 marca 2014r (sklep w aplikacji dostępny jest pod kaflem "Gry planszowe, RPG").

Ze zwolnienia z opłaty za dostawę zostanie zwolnione pierwsze 1000 zamówień zrobionych dla każdego ze sklepów.

Z zakupów przez aplikację korzystałam już przy okazji wcześniejszej promocji, gdy Bank Zachodni WBK naliczał moneyback za zakupy mobilne. "Wyklikanie" zamówienia poszło łatwiej niż myślałam.

Regulamin promocji - Toys4Boys
Regulamin promocji - Rebel

3 komentarze:

 1. szkoda że nie Piotr i Paweł, bo po zakupy nie chce mi się jechać...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pomyśl o zukupach we Frisco (20 zł rabatu na pierwsze zakupy) lub Tesco (15 zł rabatu na pierwsze zakupy): http://wyjadaczewisienek.blogspot.com/2014/03/friscopl-bon-rabatowy-20-z.html

   Usuń
  2. Użytkownicy lubią darmowa wysyłkę. Ja w swoim sklepie zastosowałam darmową dostawę taką na cały czas :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...