wtorek, 25 marca 2014

Allegro: kody rabatowe za płatność kartą VISA

źródło: allegro.pl
Serwis Allegro rozpoczął dziś promocję w której można zdobyć kupony rabatowe o wartości 20 zł. Za każdy zakup na kwotę min 50 zł który zostanie opłacony kartą VISA otrzymamy rabat na kolejne zakupy. Z kodu obniżającego cenę będzie można skorzystać w wybranych sklepach na Allegro oraz w Strefie Marek.


Jak zdobyć kod rabatowy 20 zł


Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych, które dokonają zakupu w ramach serwisu Allegro na kwotę minimum 50 zł brutto, oraz za zakupy zapłacą kartą ze znakiem VISA. Za każdą taka transakcję otrzymamy jeden kod rabatowy.
Po dokonaniu transakcji w przeciągu 5 dni (5 dni to info z regulaminu, na stronie jest info o 2 dniach) dostaniemy mailowo informację wraz z linkiem do Strony Wydawania Kodów Rabatowych. Na tej stronie będzie należało wyrazić zgodę na przetwarzanie danych oraz oczywiście zaakceptować regulamin promocji.

Po zalogowaniu się w Serwisie Wydawania Kodów Rabatowych należy wybrać sprzedawcę u którego będziemy chcieli skorzystać z rabatu. Po zatwierdzeniu kod będzie dostępny w zakładce "Moje rabaty".

Jak wykorzystać kupon


Kod będziemy mogli wykorzystać wyłącznie u wcześniej wybranego przez nas sprzedawcy. Żeby móc skorzystać ze zniżki, należy zrobić zakupy na minimum 25 zł, ponownie należy wybrać metodę płatności karta a następnie wpisać kod rabatowy.
Podczas jednego zakupu można wykorzystać jeden kod rabatowy.

Kody rabatowe można realizować do 30 kwietnia 2014 r. Udanych zakupów.


Regulamin promocji

9 komentarzy:

 1. "Kod będziemy mogli wykorzystać wyłącznie u wcześniej wybranego przez nas sprzedawcy. Żeby móc skorzystać ze zniżki, należy zrobić zakupy na minimum 50 zł" a nie min. 25 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zmieniłam. Widocznie uległ zmianie regulamin bo pierwotna wersja brzmiała tak:
   "Każdy Kod rabatowy uprawnia do uzyskania 20 zł zniżki brutto przy zakupie Towaru od oferowanego przez wystawce Kodu rabatowego, z zastrzeżeniem, że Kod rabatowy można wykorzystać jedynie w tych ofertach Sklepu, w których minimalna cena Towaru wynosi 50 złotych brutto"
   Dzięki za czujność

   Usuń
 2. Kody rabatowe można realizować od 30 kwietnia 2014 r. Chyba do 30 kwietnia 2014 r. .Proszę przeczytać uważnie regulamin promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy można zmienić wybranego sprzedawcę po pobraniu kodu na innego?

   Usuń
  2. z tego co wiem, nie ma możliwości zmiany

   Usuń
 3. chyba juz nie wydaja nowych kodow ktos to potiwerdzi??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. limit kodów już się wyczerpał, nawet jest info na stronie:
   "Dziękujemy za udział w promocji. Informujemy, że limit kodów do pobrania został wyczerpany. Pobrane wcześniej kody możesz zrealizować do 30 kwietnia 2014 r.:

   Usuń
 4. Świnie !!! Mam 3 niepobrane kody...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...