wtorek, 11 marca 2014

Alior Bank: lokata 4%

źródło: aliorbank.pl
W ofercie Alior Banku pojawiła się całkiem ciekawa lokata. Jest to lokata krótkoterminowa - zakładana jest na 2 miesiące, jej oprocentowanie wynosi 4% w skali roku, a więc całkiem przyzwoicie. Lokatę 2-miesięczną na 4% ma też w ofercie Getin Online - jednak promocyjna lokatę mobilną można założyć tylko raz i na kwotę maksymalnie 10 000 zł. W Alior Banku górne ograniczenie jest znacznie wyższe bo wynosi aż 100 000, z info na stronie banku wynika także że pieniądze możemy podzielić na więcej lokat.

Żeby nie było tak pięknie :)
Jest to lokata standardowa, więc online (przez bankowość internetową) mogą ją założyć tylko osoby posiadające konto w Alior Banku. Osoby które RORu tam nie mają, muszą udać się z gotówką do oddziału...

Jedna ważna rzecz, promocyjne oprocentowanie dotyczy tylko nowych środków:
Do zawarcia umowy lokaty 2-miesięczni na 4% uprawnieni są klienci deponujący w Banku nowe środki, tj. środki ponad łączne saldo środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokat terminowych, prowadzonych w złotych, według stanu na 4.03.2014. Łączna kwota lokat nie może przekraczać różnicy pomiędzy saldem bieżącym rachunków, a saldem z 4.03.2014 oraz kwota lokaty lub suma otwartych przez klienta lokat nie może przekroczyć 100 000 PLN.

Więcej informacji na stronie Alior Banku.

1 komentarz:

  1. hahaha, nie mam konta w aliorze wiec określenie "przenieść lokatę" nabierze u mnie nowego znaczenia - przyniosę/przeniosę do banku gotówkę:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...