sobota, 8 marca 2014

Frisco.pl: bon rabatowy 20 zł

źródło: frisco.pl
Nie tylko Tesco zachęca do robienia zakupów spożywczych online dając kupony rabatowe. Podobnie robi Frisco. Właśnie trwa kampania promocyjna, w której możemy wygenerować sobie kupon rabatowy o wartości 20 zł.

Frisco.pl działa troszeczkę inaczej niż Tesco Ezakupy. Jest to sklep internetowy a nie hipermarket stacjonarny, który ma opcje dostarczania produktów do domu. Z racji specyfiki działania, promocja najbardziej zainteresuje mieszkańców Warszawy i okolic. Mieszkańcy innych regionów Polski także mogą zamawiać produkty w tym sklepie, jednak będzie dostępny mniejszy asortyment produktów (brak możliwości dostarczenia mrożonek, mięsa i innych produktów wymagających warunków chłodniczych).

Kupon rabatowy przeznaczony na pierwsze zakupy można wygenerować na stronie sklepu, podając adres email. Kupon jest ważny przez 30 dni od wygenerowania. Żeby skorzystać ze zniżki należy zrobić zakupy na kwotę min 100 zł. Kupon nie dotyczy produktów z działu zdrowie i uroda, alkohole, produkty tytoniowe. Nie łączy się także z innymi programami rabatowymi.

Przed zrobieniem zamówienia warto zapoznać się z kosztami wysyłki, zależą one od wartości zakupów oraz gminy w której mieszkamy.

Co prawda w mailu z kodem rabatowym jest info o tym, że promocja nie łączy się z innymi programami rabatowymi, ale warto sprawdzić czy przejdzie zwrot za płatność kartą mBanku. W ramach mOkazji robiąc zakupy do 18 marca 2014 r możemy otrzymać zwrot 5% wydanej kwoty. Moim zdaniem jest spora szansa, że zwrot zostanie naliczony (to nie jest program rabatowy Frisco tylko program mBanku).

2 komentarze:

  1. Dzisiaj już tylko 15 zł.

    OdpowiedzUsuń
  2. frisco nadal 20, tesco tak - juz tylko 15 zł
    http://www.tesco.pl/ezakupy/ekupon15zl-na-pierwsze-ezakupy.php

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...