poniedziałek, 24 marca 2014

BOŚ Bank: lokaty Hit Tygodnia

źródło: bossabank.pl
Niedawno Bank Ochrony Środowiska oraz Dom Maklerski BOŚ stworzył platformę oszczędnościowo-inwestycyjną bossabank.pl. W ramach platformy prowadzona jest promocja Hit Tygodnia, ale dopiero dziś oferta jest na tyle ciekawa, że warto o niej napisać.Od 24 do 31 marca 2014 dostępne są dwie nowe lokaty oznaczone jako Hit Tygodnia: lokata na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,6% w skali roku oraz lokata na 7 miesięcy z oprocentowaniem 3,5% w skali roku. Lokatę można założyć kwotą od 1 000 do 50 000 zł. Można założyć po 1 lokacie każdego typu. Lokaty niestety oferowane są osobą które posiadają rachunek e-KONTO BossaBank. Żeby skorzystać z promocji, należy ulokować nowe środki, przy czym nowe środki to dla BOŚ Bank:
ustalona w momencie otwierania Lokaty nadwyżka środków ponad sumę środków zgromadzonych w Banku na dzień 24 lutego 2014 r na prowadzonych w złotych na rzecz osoby fizycznej wnioskującej o otwarcie Lokaty rachunkach: oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych, terminowych lokatach oszczędnościowych (w tym inwestycyjnych)

źródło: bossabank.pl
Lokata na 3 miesiące ma przyzwoite oprocentowanie, więc jeśli ktoś z Was ma konto w BOŚ to można ją założyć.

Z ciekawszych ofert krótkoterminowych jest jeszcze dostępna lokata Alior Bank - lokata na 2 miesiące. Mogą ją założyć także osoby, które nie mają konta w Aliorze - niestety w tym przypadku niezbędne będzie udanie się do oddziału. Więcej o ofercie Alior Bank >>.

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...