czwartek, 27 marca 2014

Idea Bank: Lokata Happy 4,5%

źródło: ideabank.pl
W Idea Banku pojawiła się nowa oferta - Lokata Happy. Jest oprocentowanie jest na tyle wysokie, że od razu zainteresowałam się tym produktem. Jest dobrze - lokata bez dodatkowych produktów jak inwestycje czy konto, bez kombinacji z oprocentowaniem rosnącym tylko, że... wiele osób nie może już z niej skorzystać. Lokata Happy to nic innego jak lekko zmodyfikowana Lokata na Dobry Początek.
Z oferty mogą skorzystać tylko nowi klienci:


Jako nowy Klient Banku traktowany jest Klient, który do momentu poprzedzającego złożenie dyspozycji założenia Lokaty nie zawarł z Bankiem umowy o produkt finansowy prowadzony przez Bank na podstawie Umowy o rachunek bankowy oraz o świadczenie innych usług bankowych, nie złożył wniosku o otwarcie takiego produktu przez Bank ani nie ulokował środków pieniężnych na lokatach bankowych prowadzonych przez Bank.


Parametry lokaty


 • oprocentowanie stałe -  4,5%
 • okres lokaty - 3 miesiące
 • minimalna kwota lokaty -  1 000 zł
 • maksymalna kwota lokaty - 10 000 zł
 • możliwość założenia lokaty online
 • bez dodatkowych produktów
 • ograniczenie - 1 lokata na jednego klienta
Przy okazji - Idea Bank przygotowała swoją wersję teledysku "Happy" Pharella Williamsa. Tak szczęśliwi są klienci Idea Bank -  którzy korzystają o oferty banku


Załóż Lokatę Happy >>


Karta produktu

3 komentarze:

 1. a gdzie lojalność wobec stałych klienów :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z Idea Bank jeszcze nie jest aż tak źle. Czasem zadzwonią i zaproponują lokatę na trochę lepszych warunkach niż oferty widoczne na stronie banku. Przykra prawda jest jednak taka, że często nie opłaca się być lojalnym klientem. Szczególnie w przypadku lokat, warto jest przenosić pieniądze między bankami i korzystać z promocji "na nowe środki"

   Usuń
 2. przez moment łudziłem się, że to będzie coś też dla obecnych klientów... widocznie nam pozostają lokaty oscylujące w okolicach 3,5%

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...