środa, 26 marca 2014

BP: płać kartą na stacjach i korzystaj z promocji VISA

źródło: visa.pl
Dziś rozpoczęła się promocja stacji BP oraz organizacji płatniczej VISA. Płacąc za paliwo na stacjach benzynowych będziemy mogli otrzymać kody rabatowe uprawniające do skorzystania ze zniżek u innych partnerów akcji takich jak Multikino, Carrefour, Telepizza, Avans, Praktiker, Intersort.
W promocji nie została określona minimalna kwota jaką trzeba wydać na stacjach, ponadto z promocji możemy skorzystać wielokrotnie.

Jak otrzymać kod rabatowy


Płacąc za paliwo na stacjach BP kartą VISA dostaniemy wydruk z kodem. Kod ten należy zarejestrować w VISA. Można to zrobić na dwa sposoby wysyłając sms lub rejestrując kod na stronie promocji (druga opcja jest o tyle lepsza, że nie płacimy za wysłanego smsa).
Po zarejestrowaniu kodu ze stacji BP otrzymamy właściwy kod promocyjny do jednego z partnerów biorących udział w promocji.
Prawdopodobnie promocja jest skonstruowana według tego samego schematu co czerwcowa promocja Carrefour i VISA. Wtedy oferty były przyznawane "odgórnie" i niestety nie można było wybrać nagrody która najbardziej nam odpowiadała.

Partnerzy promocji - jakie rabaty


  • Multikino - bilet na film 2D, za 10 zł. Z promocyjnych cen można korzystać od poniedziałku do piątku
  • Carrefour - robiąc zakupy w sobotę w supermarkecie lub hipermarkecie Carrefour za co najmniej 100 zł, a otrzymamy kupon rabatowy o wartości 10% zapłaconej kwoty (nie więcej niż 50 zł) na następne zakupy.
  • Telepizza - 3 pizze w cenie jednej (oferta obejmuje pizze małe i średnie z minimum 2 składnikami)
  • Avans - przy zakupie za minimum 300 zł dostaniemy pendrive 8GB gratis
  • Praktiker - robiąc zakupy za minimum 300 zł dostaniemy kupon rabatowy 50 zł do wykorzystania na kolejne zakupy
  • Intersort - 20% rabatu na buty i ubrania
Kupony na stacjach BP będą wydawane do 6 maja, kupon należy zarejestrować do 20 maja 2014 r. Jak już trafi nam się ta oferta na która liczyliśmy, warto zapoznać się dokładnie z zasadami korzystania z bonu u partnera.
Tak więc Kieruj się na stacje BP i korzystaj do pełna z kartą Visa :)

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...