wtorek, 18 marca 2014

PKO BP: 20% rabatu na pizzaportal

źródło: pizzaportal.pl
PKO BP / Inteligo udostępnił dla swoich klientów kod rabatowy pozwalający na zrobienie zamówienia na pizzaportal.pl (wbrew nazwie jest tam nie tylko pizza) o 20% taniej. Co ciekawe nie ma minimalnej kwoty zamówienia.
Regulamin mówi, że żeby skorzystać z promocji należy zapłacić za jedzenie telefonem za pomocą aplikacji IKO, przelewem „Płacę z iPKO” lub „Płacę z Inteligo” albo dowolną kartą debetową z funkcją płatności internetowych wydaną do dowolnego konta osobistego PKO Banku Polskiego, dowolną kartą kredytową lub kartą typu Business, kartą Inteligo, kartą przedpłaconą albo kartą typu charge.Promocja trwa do 15 kwietnia 2014 r.

Żeby skorzystać z promocji, należy wpisać kod promocyjny PKO. Poniżej screen z przykładowym zamówieniem z użyciem kuponu rabatowego.

Warto sprawdzić czy przejdzie wpisanie kodu + płatność kartą innego banku (tego nie sprawdzałam).

mBank dla swoich klientów także przygotował promocję związaną z pizzaportal.pl. Korzystając z mOkazji można zyskać zwrot 15% kwoty zamówienia - niestety minimalna wartość transakcji to 80 zł (czyli dobra sprawa jak się zamawia do akademika albo na imprezę).


Regulamin promocji PKO

1 komentarz:

  1. płaciłem kartą mBanku, przeszło bez problemów

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...