wtorek, 25 lutego 2014

BZ WBK: bankuj mobilnie i zdobywaj nagrody

źródło: bzwbk.pl
W niedzielę pisałam o nowej lokacie mobilnej BZ WBK. Okazuje się jednak, że promocyjna lokata to tylko część większej promocji bankowości mobilnej.

W konkursie "Miesiąc mobilnych" Bank Zachodni WBK będzie nas zachęcał do aktywnego korzystania z aplikacji, im czyściej będziemy wykonywać wskazane przez bank operacje, tym większe są nasze szanse na nagrodę.
Nagrody kwotowo nie są wysokie, ale jest ich 2500 (a nie 6 szt jak w promocji IKO), więc może warto sięgnąć po telefon ;)


Kto może wziąć udział w promocji


Promocja przeznaczona jest dla osób,  które mają ROR, rachunek kredytowy lub kartę kredytową w Banku Zachodnim. Niezbędne będzie zgłoszenie swojego udziału w konkursie poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie banku. Udział w konkursie można zgłosić do 23 marca 2014 r. Musimy mieć także zawartą z bankiem umowę o świadczenie usług bankowości elektronicznej BZWBK24.

Zasady konkursu


Osoby które w okresie trwania zabawy, czyli od 24 lutego do 23 marca 2014 r dokonają największej liczby wskazanych przez BZ transakcji otrzymają nagrody.
Promowane są następujące operacje:
BZWBK dla pierwszych 500 osób przygotował nagrody karty pre-paid doładowane na 50 zł. Osoby które zajmą miejsca 501-2500 otrzymają voucher do sklepu empik.com o wartości 10 zł.

Wyłonienie zwycięzców nastąpi do 15 kwietnia 2014 r, nagrody zostaną rozesłane do 15 maja 2014 r (karty na adres korespondencyjny, vouchery na adres email).

Regulamin konkursu Miesiąc Mobilnych

1 komentarz:

  1. dzięki! dostałem kartę na 50 zł :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...