środa, 26 lutego 2014

Getin Bank: zaloguj się do Getin Point i odbierz bilety do kina

źródło: getinonline.pl
Getin Bank niedawno uruchomił oddziały samoobsługowe. Za pośrednictwem Getin Point można m.in. założyć rachunek osobisty, wyrobić i od razu odebrać przypisaną do konta kartę płatniczą, założyć lokatę, sprawdzić stan środków na rachunku, wykonać przelew oraz wpłacić gotówkę na lokatę, rachunek lub spłatę karty kredytowej.

Przy okazji uruchomienia Getin Pointów bank postanowił zachęcić nas do zalogowania się do bankowości właśnie w tych oddziałach. Za taką czynność dostaniemy 2 bilety do kina.

Promocja skierowana jest do klientów Getin Banku oraz Getin Online. Osoby które do końca marca 2014 r zalogują się do swojej bankowości internetowej w Getin Point otrzymają bilety na film.
Na dzień dzisiejszy jest tylko jedno ale... w całym kraju na chwilę obecną są tylko 2 punkty:
 • Getin Point Złote Tarasy Warszawa - otrzymamy 2 bilety do wybranych kin sieci Multikino i Silver Screen
 • Getin Point Manufaktura Łódź - otrzymamy 2 bilety do Cinema City
Getin Bank przygotował film o Getin Pointach:

Aktualizacja 03 kwietnia 2014 r


Getin Bank postanowił przedłużyć promocję o kolejny miesiąc. Promocja potrwa do 30 kwietnia 2014 r. Została także zwiększona liczba Getin Pointów:
 • Getin Point Złote Tarasy, piętro II - 2 bilety do wybranych kin sieci Multikino i Silver Screen
 • Getin Point Manufaktura, parter - 2 bilety do sieci kin Cinema City
 • Getin Point Galeria Katowicka, poziom -1 - 2 bilety do kina do wybranych kin sieci Multikino i Silver Screen lub Cinema City
 • Getin Point Galeria Krakowska, piętro 1 - 2 bilety do kina do wybranych kin sieci Multikino i Silver Screen lub Cinema City

Regulamin promocji

3 komentarze:

 1. Niestety, przyszedłem i nie udało mi się zalogować. System w GetinPoint nie jest zintegrowany z bazą klientów posiadających lokaty w Getin Online...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy pomysł Getin Banku, warto odwiedzić nie tylko ze względu na bilety.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z mojego doświadczenia wynika, że bank getin jest najwredniejszym bankiem, z jakim miałem styczność. Uciekajcie od niego jak najdalej!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...