poniedziałek, 17 lutego 2014

BNP Paribas: rekomendujesz - zyskujesz

źródło: bnpparibas.pl
Tym razem coś dla przedsiębiorców. BNP Paribas przygotował program rekomendacji dla firm z sektora mikro. Przedsiębiorcy którzy są klientami BNP Paribas, mogą polecać produkty kredytowe banku innym firmom - zyska na tym każda ze stron (z bankiem który pozyskał klienta włącznie).


Kto może polecać


Polecać mogą klienci banku którzy posiadają aktywny rachunek bieżący (czyli taki z którego jest wykonywany co najmniej jeden przelew na ZUS w miesiącu) z kredytem w rachunku bieżącym lub aktywny rachunku bieżącego i kredyt firmowy w trakcie spłat.Kogo można poleć


Bankowi zależny na pozyskaniu nowych klientów z sektora Mikro. Nowym klietem jest tutaj
Przedsiębiorca, który nie posiadał żadnego produktu Banku, przed datą uruchomienia Programu tj.: 17.02.2014r.

Co można polecać


Promocją objęte są kredyty dla firm oraz leasing. Minimalna kwota kredytu kwalifikowana do programu rekomendacji wynosi 100 000 zł. Oczywiście umowa z nowym klientem o ten produkt musi zostać podpisana a kreadyt/leasing uruchomiony (musi zostać wypłacona co najmniej pierwsza transza).

Co można zyskać


Przedsiębiorca który skorzysta z rekomendacji, dostanie kredyt/leasing na lepszych warunkach - z obniżoną prowizją za udzielenie kredytu/leasingu.
Przedsiębiorca który skutecznie polecił bank, otrzyma od BNP Paribas tablet:
  • Galaxy Tab3 7.0 WiFi 8G - za zawartą z polecanym umowę kredytową lub leasingową na kwotę w przedziale 100 000 – 250 000 PLN (lub równowartość w PLN w przypadku kredytu lub leasingu w innej walucie);
  • Galaxy Tab 3 8.0 WiFi 16G - za zawartą z polecanym umowę kredytową lub leasingową na kwotę w przedziale 250 000 – 1 000 000 PLN (lub równowartość w PLN w przypadku kredytu lub leasingu w innej walucie).
Więcej szczegółów na stronie banku >>

Regulamin programu Rekomendujesz-Zyskujesz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...