środa, 12 lutego 2014

Raiffeisen Polbank: promocja z ekspresem w prezencie znów dostępna

źródło: raiffeisenpolbank.com
Wygląda na to, że grudniowa promocja kont Raiffeisena została uznana za sukces, bo mniej więcej 2 miesiącach przerwy powróciła promocja konta Raiffesien Polbank, w której to można dostać ekspres. Tym razem jest to ekspres Tchibo Caffisimo Compact.

Kto może skorzystać z promocji

 

Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów. Wyłączone z promocji są  "osoby, które są lub były stroną umowy z Bankiem o jakikolwiek produkt depozytowy lub kredytowy po dniu 9 lutego 2013 r.".

(ciekawe ile osób, które ponad rok temu założyły konto z premią 200 zł, wróci teraz po ekspres).
Składając wniosek należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, na otrzymywanie  informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na pośrednictwem "elektronicznych kanałów dostępu".

Co zrobić żeby otrzymać ekspres

 

Przede wszystkim należy złożyć wiosek o konto poprzez dedykowaną stronę. Na złożenie wniosku i podpisanie umowy mamy czas do 10 kwietnia 2014 r (jednak warto to zrobić wcześniej, bo jeszcze kilka warunków będzie do spełnienia). Liczba nagród jest limitowana. Na stronie promocji jest informacja, ile jeszcze zostało do rozdania ekspresów (aktualnie licznik pokazuje, że dostępnych jest 500 sztuk).
Kolejnym warunkiem jest konieczność zasilenia konta kwotą min 500 zł (do 10.04.2014 r) oraz dokonanie transakcji kartą na min 200 zł - mamy na to czas do 10 kwietnia 2014 r (to zapis z regulaminu, bo na stronie jest data do 10.05.2014 r).

Ekspres zostanie nam dostarczony firmą kurierską na wskazany przez nas we wniosku o konto adres korespondencyjny. Nagrody będą wysyłane do 30 czerwca  2014 r. Jedna osoba może otrzymać tylko jeden ekspres. Aktualna cena na stronie tchibo.pl to 209 zł.

W regulaminie nie ma zapisów mówiących o tym, że konto musimy utrzymywać przez określony czas. Oznacza to, że po odebraniu nagrody, konto możemy zamknąć...

Podobnie jak poprzednio, na stronie promocji jest zapis o tym, że wraz z ekspresem dostaniemy komplet kapsułek, w regulaminie o kapsułkach nie ma mowy :)


Regulamin promocji "Czas na kawę"

3 komentarze:

 1. akurat zamknęłam konto w styczniu 2013 czyli się łapię :) szkoda że na nagrodę trzeba będzie tak długo czekać, ale i tak miałam zamiar kupić ekspres, więc się trochę pomęczę z rajfkiem

  OdpowiedzUsuń
 2. załozyłem konto i nic , miał byc expres a nie ma,, 3 meisiac cicho nie odpisuja na maile , ściema...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli zakładałaś konto w tej edycji promocji, to niestety na wysłanie nagród dają sobie czas do końca czerwca. Doskonale wiedzą, że sporo osób założyło konto tylko po to żeby wziąć ekspres i zwiać od nich

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...