wtorek, 25 lutego 2014

PKO BP: 500 zł w prezencie od IKO

źródło: pkobp.pl
Tym razem promocja dla tych którzy korzystają z aplikacji IKO PKO BP /Inteligo, i korzystają z niej bardzo często. Promocja "Płacenie z IKO się opłaca" rozpoczęła się 24 lutego i potrwa do 24 marca 2014 r. W tym czasie bank będzie przyznawał punkty za poszczególne rodzaje transakcji, im więcej zdobędziemy punktów, tym większe mamy szansę na nagrody.

Żeby wziąć udział w konkursie, należy zgłosić swój udział wysyłają maila na adres iko.konkurs@pkobp.pl,  wiadomości musi mieć tytuł „Zgłoszenie udziału w konkursie IKO” oraz treść „Akceptuję treść regulaminu konkursu”. Maila należny wysłać z adresu e-mail który mamy zarejestrowany w serwisie Inteligo / iPKO.Punktowanie transakcji i nagrody


Transakcje będą punktowane w następujący sposób
  • płatność w terminalu płatniczym w punkcie handlowo-usługowym - 10 punktów
  • płatność w Internecie przy pomocy usługi „Płacę z IKO” na kwotę równą lub większą niż 5 zł - 5 punktów
  • wypłata z bankomatu - 2 punkty
  • przelew na numer telefonu lub rachunku odbiorcy na kwotę równą lub większą niż 5 zł - 1 punkt
Bank przewidział w tym konkursie 6 nagród - główną w wysokości 500 zł oraz 5 nagród po 100 zł. Dostaną je osoby które zdobędą największą liczbę punktów.
Lista laureatów zostanie opublikowana 11 kwietnia, nagrody zostaną przekazane w ciągu 5 dni roboczych od dnia ogłoszenia zwycięzców. Nagroda zostanie przesłana przelewem na numer telefonu komórkowego, dla którego aktywowane jest IKO.

Regulamin promocji

1 komentarz:

  1. E tam, za dużo roboty a nagroda niepewna ...

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...