poniedziałek, 24 lutego 2014

Citibank: założ konto i odbierz iPada

źródło: citibank.pl
Niestety nie chodzi o konto Citi Direct (to już nie jest promowane) ale o konto Citi Gold. Klienta z zasobniejszym portfelem trudniej jest pozyskać i raczej nie będzie przeglądał ofert na gruoponie w stylu konto + 100 zł w prezencie ;) Bogatszemu klientowi trzeba dać coś lepszego. Padło na iPada mini - oczywiście na prezent trzeba będzie sobie zasłużyć :)Kto może skorzystać z promocji


Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich, które po 30 czerwca 2013 r nie były posiadaczami, współposiadaczami ani pełnomocnikami do konta prowadzonego w Citi Handlowym.
To był ten łatwiejszy warunek.

Teraz pozostaje tylko (łącznie) spełnić kolejne:
  • w terminie od 14 lutego 2014 r do 30 kwietnia 2014 r otworzyć Konto Osobiste typu Citigold lub Citigold Select oraz zasilić je kwotą co najmniej 200 000 zł najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta
  • podpisać regulamin promocji
  • złożyć w banku dyspozycję otwarcia lokaty terminowej w złotych  na okres 12 miesięcy o kwocie kapitału 1700 zł. Oprocentowanej na 4% w skali roku (oprocentowanie stałe). Nie śmiejmy się z kwoty - to lokata zakładana jako "depozyt" za tablet.
  • zobowiązać się do zgromadzenia w banku średniomiesięcznego salda (średniomiesięczne saldo środków wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach uczestnika konkursu w banku w kolejnych dniach miesiąca podzielonej przez liczbę dni w danym miesiącu kalendarzowym) w wysokości co najmniej 200 000 zł  najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta oraz jego utrzymania przez 12 kolejnych miesięcy kalendarzowych.
Jeśli spełniliśmy te warunki, możemy w ciągu 30 dni od ich spełniania udać się do oddziału banku obsługującego klientów gold w celu odebrania naszego iPada Air 16 GB z Wi-Fi.

Jeśli niedotrzymany warunków wymienionych w regulaminie, bank potraci nam kasę z lokaty.

Zawsze zastanawiam się, czy klientów premium działają tego typu promocje :)
Na wypadek gdyby kogoś na tyle zainteresowała oferta, że postanowił zostać klientem Citi Banku, poniżej daje link do formularza kontaktowego.

Załóż konto Citigold i odbierz iPada >>

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...