piątek, 11 grudnia 2015

Credit Agricole: Promocja dla długodystansowców

Większość promocji kont osobistych daje zarobić ok 100-200 zł za założenie konta. Są oferty gdzie zarobić można więcej, ale od klienta wymagana będzie większa lojalność. Takim bankiem dla długodystansowców jest Credit Agricole. W promocji "Jesteś gotowy na 1000 zł" bank jest gotów zapłacić nawet tysiąc złotych. Jednak będziemy musieli korzystać z usług banku aż przez 18 miesięcy. Czy to długo? Tak, ale da się :)


Zakładałam konto w pierwszej edycji promocji która miała miejsce półtora roku temu. Warunki trochę różniły się od aktualnych, ale też swoje 18 miesięcy musiałam "odsiedzieć". Całego tysiaka nie udało mi się wyciągnąć (zbyt małe rachunki) ale dobre kilkaset złotych zyskałam na tej promocji. Konto nie jest złe, super dobre też nie jest - CA nie ma bankowości mobilnej. Czego nie robi się dla kasy ;-) 

Ja już wypowiedziałam umowę o konto (wypowiedzenie złożone w oddziale + rozmowa z dyrekcją oddziału dlaczego chcę zamknąć konto). Z perspektywy uważam, że warto było skorzystać z promocji. Długi okres trwania promocji + warunki konieczne do uzyskania premii sprawiły, że nawet przyzwyczaiłam się do tego konta i pewnie taki było zamierzenie osób, które przygotowywały promocję :)

W aktualnej promocji także można zyskać maksymalnie 1000 zł premii. Premia podzielona jest na kilka części a wypłata jest rozłożona w czasie
- 100 zł za pierwszy wpływ na konto
- 100 zł za przeniesienie konta z wynagrodzeniem
- 300 zł za opłacanie rachunków
- 500 zł za płatności kartą.

Regulamin promocji jest tak skonstruowany, że jeśli chcemy dostawać premię to przy okazji spełniamy warunki, aby być zwolnionym z opłaty za kartę i konto w wersji Konto PROSTOoszczędzające Plus (ja wybrałam ten typ rachunku).

Aktualną promocję dokładniej opisywałam zaraz po jej starcie. Zainteresowanych zapraszam do wpisu. Jeśli chcecie założyć konto na promocyjnych warunkach to warto się pospieszyć. Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2015 r więc zostało już niewiele czasu.


Załóż konto i odbierz premię >>

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

2 komentarze:

  1. do rachunków zaliczają czynsz jeśli zawiera się w nim woda albo gaz więc żadnego problemu z wysokością "rachunków", wystarczy ich tylko 333zł miesięcznie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. gorzej jak się wynajmuje mieszkanie, bo najem mieszkania chyba nie jest kwalifikowany

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...