wtorek, 1 grudnia 2015

ING Bank: Konto z premią 100 zł

ING Bank Śląski wznawia promocję Konta Direct oraz Komfort i znów daje 100 zł osobom, które założą konto i będą z niego aktywnie korzystać. Warunki promocji nie są trudne do spełnienia, mamy kilka miesięcy na wydanie kartą łącznie 1000 zł. Oznacza to moneyback na poziomie 10% czyli całkiem nieźle :)

 

100 zł dla nowych i powracających


Promocja skierowana jest do osób które od 1 stycznia 2014 r do 30 listopada 2015 r nie były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w ING Banku Śląskim (konta Direct, Klasyczne, Student, Komfort, Premium)

Osoby które już są klientami ING (bo mają tam inny produkt niż ROR) oraz mają dostęp do bankowości ING BankOnLine, powinny złożyć wniosek o konto przez bankowość internetową a następnie zarejestrować swój udział w promocji wypełniając specjalny formularz.

Pozostałe osoby powinny wypełnić wniosek internetowy na stronie banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 31 stycznia 2016 r.

Do 29 lutego 2016 r będziemy musieli zawrzeć umowę o konto wraz z kartą do konta oraz dostępem do bankowości elektronicznej.


Stówka za wydanie tysiaka


Kolejnym warunkiem do wypłaty premii jest wykonanie transakcji bezgotówkowych w PLN kartą do konta lub przez BLIK na kwotę min 1000 zł. Mamy na to czas do 30 czerwca 2016 r (transakcje do tego czasu muszą być zaksięgowane i rozliczone). Oczywiście można wydać tyle jednorazowo, ale nie jest to zbytnio opłacalne. Lepiej transakcje rozłożyć na kilka miesięcy,  dzięki temu będziemy unikać opłaty za kartę do konta.

ING Bank Śląski standardowo opłata za kartę do konta wynosi 7 zł miesięcznie. Żeby być zwolnionym z opłaty za kartę,  klienci posiadający Konto Direct będą musieli wydać min 300 zł. Ważna uwaga - w ING miesiąc trwa od 29 do 28 dnia kolejnego miesiąca.

Osobom, które spełnią warunki promocji, zostanie wypłacona premia 100 zł. Wypłata nastąpi do 29 lipca 2016 r. W tym dniu należy mieć aktywne konto oraz kartę do konta. Jeśli później z jakiegoś względu uznamy, że konto nie jest już nam potrzebne, będziemy mogli konto zamknąć.

Załóż konto Direct >>

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...