poniedziałek, 7 grudnia 2015

Pizza za doładowanie telefonu

Najczęściej za doładowanie telefonu przez bankowość internetową/mobilną można liczyć na bonus w postaci powiększenia kwoty doładowania. Zdarzają się jednak mniej klasyczne promocje.

Klienci Polkomtel, którzy doładują telefon pre-paid dostaną darmową pizzę. Co najlepsze, promocja dostępna jest w wielu bankach.


Zasady promocji


W okresie od 4 grudnia do 31 grudnia 2015 r (lub do wyczerpania nagród) trzeba doładować kwotą min 20 zł. telefon sieci Simplus, Plus Mix, Mix Sami Swoi, 36i6. Doładowania należy dokonać na jeden ze sposóbów:
  • przez stronę internetową www.doladowania.pl lub jedną ze stron internetowych następujących banków: Banku Pocztowego, BPH Sez@m, www.mbank.pl, ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, Banku Millennium, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Alior Banku
  • przez serwis bm.pl
  • lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA
Następnie z doładowanego numeru trzeba wysłać bezpłatnego smsa o treści PLUS na numer 80808. Kod promocyjny zostanie przesłany jako wiadomość zwrotna. Kod uprawnia nas do odebrania na darmowej małej pizzy z trzema składnikami. Kod można wykorzystać do końca lutego 2016 r w każdym lokalu stacjonarnym na terenie kraju.

Na jeden numer telefonu możemy dostać tylko jeden kupon.

Regulamin promocji

1 komentarz:

  1. Wczoraj na WP pojawiła się informacja:
    http://finanse.wp.pl/kat,1033715,title,Innowacje-technologiczne-w-bankowosci-Wyzej-oprocentowane-lokaty-tylko-dla-mobilnych-klientow,wid,18032735,wiadomosc.html?ticaid=11617a&_ticrsn=3

    Sprawdziłam, działa - mam mobilną lokatę w Milenium na 3,5%

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...