czwartek, 17 grudnia 2015

Getin Bank: Koniec Getin Online

Rok temu osoby które były klientami więcej niż jednej z marek należących do Getin Banku dostały komunikat z informacją o przeniesieniu ich do jednej bankowości internetowej. Teraz przyszedł czas na kolejny krok - Getin Bank rozesłał do swoich klientów maila z informacją o zamknięciu strony Getin Online.
Oferta Getin Online i Getin Banku od dłuższego czasu praktycznie pokrywała się więc informacja ta mnie nie dziwi.

Treść maila


Szanowni Państwo,

w związku z tym, że oferta produktów Getin Online jest już dostępna na głównej stronie banku, pod adresem www.getinbank.pl, w dniu22.12.2015 r. planujemy zamknięcie strony www.getinonline.pl.
Zamknięcie strony internetowej Getin Online nie ma żadnego wpływu na obecnie posiadane przez Państwa produkty i usługi. Klienci Getin Online mogą logować się do Bankowości Internetowej za pośrednictwem nowej strony w dotychczasowy sposób. Sam serwis Bankowości Internetowej pozostaje również bez zmian.

Od 22.12.2015 r. osoby wchodzące na stronę Getin Online będą automatycznie przenoszone na www.getinbank.pl.

Kiedyś klienci Getin Online wszelkie formalności w stylu zmiana dowodu osobistego, zamknięcie konta musieli załatwiać mailowo/korespondencyjnie. Od roku można podejść do oddziału (co bywa dla części osób jest znacznie wygodniejsze).

Być może pojawi się pewien plus związany z takim przejściem między systemami. Będąc klientem Getin Online i Open Online, po przełączeniu na bankowość internetową Getin Banku ponownie miałam możliwość założenia lokaty mobilnej (z której już wcześniej skorzystałam w przez Getin Online). Warto więc sprawdzić czy i w Waszym przypadku znów w aplikacji pojawiła się lokata mobilna.

Lokata Mobilna w Getin Bank

  • oprocentowanie 3,5% w skali roku
  • kapitalizacja odsetek na koniec trwania lokaty
  • okres lokaty - 2 miesiące
  • minimalna kwota lokaty -  1 000 zł
  • maksymalna kwota pojedynczej lokaty - 10 000 zł
  • ograniczenie liczby lokat - tylko 1 na klienta 
  • lokata zakładana przez aplikację mobilną

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...