czwartek, 10 grudnia 2015

BZ WBK: Konto z premią 175 zł

Nie wiem jakie Bank Zachodni WBK ma plany na 2015 r dotyczące liczby założonych rachunków, ale muszą być one wysokie. BZWBK w tym roku prowadził kilka sporych akcji promocyjnych na konta osobiste a na koniec roku podbija jeszcze stawki. Kilka dni temu pisałam o promocji w której bank daje po 50 zł osobie która poleci konto oraz osobie która założy konto z polecenia. Teraz można założyć Konto Godne Polecenia w promocji 4% i bez opłat za kartę z dodatkową premią 100 zł od Agory o 75 zł od Groupon. To całkiem fajna promocja, tym bardziej że warunki do wypłaty premii są banalne.

Zasady promocji


Przede wszystkim promocja przeznaczona jest dla osób które od 31 sierpnia 2015 r nie posiadały w BZ WBK konta osobistego prowadzonego w PLN. Z tej edycji promocji wyłączone są osoby które korzystały z listopadowej edycji akcji "Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł".

Promocja organizowana jest przez Agorę (właściciela m.in. portalu gazeta.pl) ale na serwisie groupon. Żeby wziąć udział w promocji, trzeba za 5 zł kupić bon. Później należy zarejestrować się na stronie organizatora podając numer kuponu z serwisu Groupon. Po rejestracji wypełniamy na stronie promocji wniosek o konto. Na rejestrację i złożenie wniosku internetowego mamy czas do 23 grudnia 2015 r. Wnioskując o konto trzeba zaznaczyć że chcemy dostać kartę do konta (karta będzie darmowa do 30 czerwca 2017 r). Tradycyjnie należy zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych oraz podać numer komórkowy.

Umowę o konto możemy zawrzeć przez internet (robiąc przelew z naszego konta w innym banku) lub przez kuriera.

Do 31 stycznie 2016 r, będziemy musieli wydać bezgotówkowo kartą do konta łącznie min 100 zł (mogą być to także płatności kartą przez internet).

Do 4 marca Agora powiadomi nas o przyznaniu premii. Do 18 marca 2016 r będziemy mieli czas na zalogowanie się do panelu promocji i uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty premii. Premia zostanie przelana na nasze konto w BZ WBK, więc w dniu wypłaty premii trzeba dalej posiadać to konto.

Premia 100 zł zostanie przelana do 31 marca 2016 r. Trochę wcześniej bo 9 marca 2016 r, zostanie zasilone nasze konto w serwisie Groupon. Środki w serwisie będą ważne do 30 czerwca 2016 r.

Jedna osoba może założyć tylko jedno konto w tej promocji.

Konto Godne Polecenia opłaty


 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do 30 czerwca 2017 r
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kartą MasterCard Omni
 • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir
 • 0 zł za realizację płatności cyklicznych, takich jak: zlecenie stałe oraz polecenie zapłaty
W przeciwieństwie do większości kont osobistych w tym przypadku nawet opłaca się trzymanie pieniędzy na koncie. Środki na koncie do kwoty 4000 zł są oprocentowane na 4% w skali roku. Za środki powyżej 4000 zł – będą naliczane odsetki 1% w skali roku.

Tomek, dzięki za info o promocji

Regulamin Agora 
Regulamin KGP 4% z bezpłatną kartą

6 komentarzy:

 1. Jak rozumieć ten zapis "Zmiana Konta na inne konto z oferty Banku lub rozwiązanie umowy o Konto powoduje wygaśnięcie
  warunków promocyjnych w zakresie oprocentowania oraz w zakresie Karty." Czy wtedy będę musiał uregulować opłaty wstecz za kartę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie trzeba będzie dopłacać za kartę wstecz.
   Jeśli z jakiegoś względu będziesz chciał przekształcić konto w inny rachunek (załóżmy że np w 1|2|3)to zwolnienie z opłaty za kartę i oprocentowanie promocyjne konta przestaną obowiązywać

   Usuń
 2. Czy rejestrując się podajemy kod Grouponu (5 znaków) czy kod zabezpieczający Grouponu (10 znaków) ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Po zalogowaniu się na stronę promocji i wejściu na link "Przejdź na stronę banku" żeby złożyć wniosek pojawia się od wczoraj komunikat "strona niedostępna". Czy jest jakiś problem techniczny z obsługą promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mieli przejściowe problemy z działaniem linków. Już jest OK

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...