czwartek, 3 grudnia 2015

Ekspres Kasa: Pożyczka za 0 zł lub 50 zł premii

Czy na pożyczce można zarobić? Zdarza się, że tak. Ekspres Kasa organizuje promocję w której do pożyczki dorzuca 50 zł. Podobną promocję prowadzili 2 lata temu. Wtedy jednak kasę dostawali nowi klienci. Tym razem Ekspres Kasa chce przyciągnąć osoby, które już korzystały z ich usług ale po spłacie zobowiązania nie zdecydowały się na kolejna pożyczkę.

Aktualnie pierwszą pożyczkę na maksymalnie na maksymalnie 30 dni do kwoty 1500 zł dostaniemy bez ponoszenia opłat. Będzie to więc pożyczka z RRSO wynoszącym dokładnie 0 %. Taka pożyczkę można zaciągnąć jeśli faktycznie potrzebujemy niewielkiej kwoty na krótki okres oraz jesteśmy pewni że spełnimy zadłużenie w terminie.
Weź darmową pożyczkę w Ekspres Kasa >>

Bon na 50 złStali klienci Ekspres Kasa czyli osoby które przed  dniem 16.11.2015 miały  zawartą  pierwszą umowę o pożyczkę Ekspres  Kasa z Bankiem i spłaciły zobowiązanie wynikające z tytułu tej umowy oraz w okresie promocji czyli od 16.11.2015 r do 31.12.2015 r wezmą druga pożyczkę, nie odstąpią od umowy oraz spłacą zobowiązanie w terminie dostaną premię - bon Sodexo o wartości 50 zł.
Bon zostanie wysłany pocztą w ciągu 14 dni roboczych od zaksięgowania spłaty pożyczki.

Żeby zarobić na drugiej pożyczce należy wziąć 100 zł z terminem spłaty 15 dni. Wtedy za udzielenie pożyczki zapłacimy 25 zł. Wyższe kwoty lub dłuższy okres spłaty spowoduje, że koszty pożyczki "zjedzą" nam zyski.
Weź drugą pożyczkę w Ekspres Kasa >>

Regulamin promocji

1 komentarz:

  1. może boją się nowej ustawy i odpływu klientów

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...