środa, 2 grudnia 2015

BZ WBK: Konto na 4% + 50 zł premii

Bank Zachodni WBK dość często przewija się we wpisach na tym blogu. Jest to jeden z banków, który robi promocje także dla obecnych klientów. Konta w bankach otwieram i zamykam a konto w BZWBK mam od wielu lat.
Dziś będzie o promocji w której można założyć fajne konto i jeszcze zyskać.

Konto Godne Polecenia na 4%


Od niedawna dostępna jest promocyjna wersja Konta Godnego Polecenia (dostępna tylko online i przez telefon). W ramach promocji bank do 30 czerwca 2017 r nie będzie pobierał opłaty za kartę do konta (to była ogromna wada rachunku, bo karta standardowo kosztuje 7 zł miesięcznie). Miłym dodatkiem jest oprocentowanie rachunku - środki do kwoty 4 000 zł będą oprocentowane na 4% w skali roku, nadwyżka będzie oprocentowana już tylko na 1% (to dalej więcej niż część banków oferuje za trzymanie kasy na koncie oszczędnościowym).

Żeby skorzystać z tej promocji trzeba założyć pakiet: konto + kartą do konta + dostęp do bankowości elektronicznej. Umowę trzeba zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub przelewem z innego banku. Niezbędne będzie wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych.


50 zł dla polecającego i poleconego 


BZ WBK rozpoczął kolejną edycję programu poleceń. Osoby które do 31 grudnia 2015 r założą konto w pakiecie rachunek+karta+bankowość elektroniczna z polecenia klienta banku i dokonają płatności karta do konta na kwotę min 200 zł otrzymają premię 50 zł.
Warunki banalnie łatwe do spełnienia. Oczywiście i w tym przypadku niezbędne będzie wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Na dzień wypłaty premii, trzeba dalej posiadać konto.

Trzeba uważać w jaki sposób składamy wniosek o konto - żeby dostać premię wniosek trzeba złożyć na stronie www.bzwbk.pl/polecajbank podając we wniosku kod polecającego (na dole pierwszej strony wniosku). Jeśli chcecie, możecie użyć mojego kodu: 0000754062.

Jeśli już macie konto w BZ WBK i chcecie polecać innym rachunki, należy zalogować się do bankowości elektronicznej i wygenerować swój kod polecający (ikonka "polecaj Bank"). Żeby móc polecać konto trzeba spełnić łącznie warunki:
 • nie można zgłosić sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych,
 • trzeba wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną,
 • podać numer telefonu komórkowego do kontaktu,
 • posiadać Konta na dzień wypłaty nagrody.
Nagrody zarówno osobie polecającej jak i poleconej zostaną wypłacone przelewem na konto do 31 stycznia 2016 r.


Konto Godne Polecenia opłaty


 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do 30 czerwca 2017 r
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kartą MasterCard Omni
 • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir
 • 0 zł za realizację płatności cyklicznych, takich jak: zlecenie stałe oraz polecenie zapłaty
Tomek, dzięki za info o promocji

Regulamin KGP 4%
Regulamin Polecaj Bank

5 komentarzy:

 1. Jaki jest obowiązkowy czas trwania umowy?

  OdpowiedzUsuń
 2. Konto możesz zamknąć po wypłacie premii. Ale póki co można trzymać konto bo całkiem OK jest

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tylko trzymanie konta dłużej czasem nie jest opłacalne. Jak ktoś się nastawia na zbieraninie premii od banków to zwykle najlepiej jest od razu po obowiązkowej lojalce zamykać konto/kartę itp

   Usuń
 3. Chodzi o 4% oprocentowanie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oprocentowanie 4% obowiązuje także do 30 czerwca 2017 r. Jeśli ważne jest dla Ciebie oprocentowanie to możesz założyć 3 konta na 4%. Łącznie więc oprocentowaniem 4% może być objętych 12 k. Jeśli byś zakładał wniosek o dodatkowe konta to trzeba to zrobić przez specjalny formularz z promocją, zakładanie przez bankowość internetową podobno nie skutkuje otwarciem konta w tej promocji

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...