środa, 9 lipca 2014

Bank Smart: wolimy biedniejszych klientów

banksmart.pl
Mniej więcej miesiąc temu ruszył Pierwszy Mobilny Bank - Bank SMART (Bank Smart jest częścią FM Banku).
Najciekawszym produktem nowego banku jest konto oszczędnościowe. Bank widocznie uznał, że z oferty korzystają osoby zbyt bogate, bo postanowił zmienić oprocentowanie rachunku oszczędnościowego.

 

Konto oszczędnościowe do 4%


Przy starcie oferty, bank zaproponował oprocentowanie konta SMART Procent wynoszące 4% i to bez limitów. Było to 0,5% p.p. więcej niż w Getin Banku czy też w BGŻ Optima - tam dodatkowo są limity - max 100 000. Oferta była więc dla wielu osób atrakcyjna. Widocznie dla zbyt wielu...
Bank SMART postanowił dziś zmienić warunki. Oprocentowanie 4% będzie naliczane tylko do salda 50 000 zł, nadwyżka ponad tę kwotę będzie oprocentowana na 3% w skali roku.
Nowe progowe oprocentowanie obowiązuje tylko nowych klientów, konta otwarte do 8 lipca 2014 r będą dalej objęte płaską stawką 4%.

Konto SMART Procent ma limit bezpłatnych wypłat - tylko jeden przelew w miesiącu na konto osobiste w SMART Bank będzie bezpłatny. Za każdy kolejny będziemy musieli zapłacić 5 zł.

Trochę się zdziwiłam tą zmianą. Liczyłam, że w najbliższym czasie będą promocje a bank ściął oprocentowanie...

Jeśli i tak chcesz skorzystać z oferty banku to >> kliknij tutaj <<

2 komentarze:

  1. O ile się nie mylę z początkiem przyszłego roku Bank Smart chyba pożegna się z atrakcyjnym oprocentowaniem 4%. Wczoraj na ich stronach pojawiła się informacja która dotyczy zmian w tabeli oprocentowania, opłat i prowizji i według niej od 12.02.2015 r.zmianie ulegnie również oprocentowanie kont oszczędnościowych.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. jest dokładnie tak jak piszesz... chyba na pocieszenie zmieniły się zapisy dotyczące bezpłatnych wypłat z bankomatów ;)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...