czwartek, 17 lipca 2014

Citi Bank: karta kredytowa + Galaxy Tab3 Lite

źródło: citibank.pl
Przegapiliście poprzednie edycje promocji Karta Citi Handlowy + Tablet? Nic straconego. Tym razem w serwisie gruper.pl pojawiła się promocja w której można do karty kredytowej dostać tablet Samsung Galaxy Tab3 Lite.
Warunki promocji są takie, że szansa na otrzymanie nagrody jest całkiem spora, choć w przypadku tej promocji obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy".

Kto może skorzystać z promocji


Tradycyjnie promocja skierowana jest do nowych klientów czyli osób, która od 1 stycznia 2012 nie posiadały w Citibank żadnej głównej karty kredytowej.

Ponadto trzeba mieć dochody akceptowane przez bank:
Oferta skierowana do klientów powyżej 21. roku życia, pracujących w obecnej firmie min. 3 miesiące lub mających min. 25 lat i prowadzących działalność gospodarczą zarejestrowaną min. 2 lata, których dochód netto wynosi min. 1200 zł.
To są oczywiście tzw warunki brzegowe, bank będzie badał nasz scorring, historię kredytową oraz zdolność kredytową.

Jeśli te warunki spełniamy, można rozważać kupno bonu. Kupon kosztuje 5 zł. Na zakup mamy czas do 25 lipca lub do wyczerpania limitu 1500 kuponów (w chwili robienia wpisu, licznik pokazuje prawie 500 sprzedanych). Po zakupie dostaniemy od serwisu Gruper link z którego należy złożyć wniosek o kartę kredytową, mamy na to czas do 31 lipca 2014 r. Do wyboru mamy karty: Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum.

Co trzeba zrobić żeby dostać tablet


Jeśli nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony i otrzymamy kartę musimy się spieszyć - nagroda nie jest przeznaczona dla wszystkich :) Bank przewidział 1500 tabletów, więc otrzymają je te osoby które pierwsze spełnią warunki określone w regulaminie (wymienione wyżej) oraz dodatkowe:

  • dokonają bezgotówkowych transakcji, na łączną kwotę min. 500 zł nowo wydaną Kartą w ciągu 30 dni od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę
  • w ciągu 30 dni od daty otrzymania karty zalogują się min. 1 raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl

Transakcje kwalifikowane przez Bank Handlowy (Citibank) muszą spełniać warunki:
a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku
źródło: gruper.pl

Nagroda zostanie wysłana firmą kurierską na adres korespondencyjny podany na wniosku o kartę kredytową do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki przyznania nagrody.

Oprócz nagrody w postaci tabletu będziemy w pierwszym roku zwolnieni z opłaty za korzystanie karty.

Ciekawe jest to, że kolejny raz Citi Bank nie wymaga lojalki. Jak otrzymamy tablet możemy wnioskować o zamknięcie karty i bank nie będzie rościł sobie praw do zwrotu nagrody.

Regulamin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...