czwartek, 17 lipca 2014

Alior Bank: Konto Wyższej Jakości z premią

źródło: aliorbank.pl
Jeszcze nie minęły 2 miesiące od premiery Konta Wyższej Jakości Alior Banku a już na gruopon.pl pojawiła się oferta założenia konta z premia 50 zł.

Konto Wyższej Jakości jest jednym z fajniejszych kont na rynku, fajne - bo bezpłatne i gwarancją, że tabela opłat i prowizji nie zmieni się przez najbliższe 5 lat.


Jak dostać premię 50 zł


Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych klientów, co w tym przypadku oznacza że osoby nigdy nie posiadały konta w Alior Bank oraz T-Mobile Usługi Bankowe (były Alior Sync).

Żeby skorzystać z promocji należy za 2 zł kupić bon uprawniający do skorzystania z oferty. Do 31 lipca będziemy mieli czas na wysłanie internetowego wniosku o konto (link dostaniemy od serwisu grupon). Następnie do 9 września należy wykonać minimum jedną płatność kartą (kwota nie ma znaczenia).
Premia w wysokości 50 zł zostanie wypłacona na rachunek do 19 września 2014r.

Ile kosztuje Konto Wyższej Jakości


Konto jest darmowe ale trzeba będzie na to zasłużyć. Konto będzie za 0 zł ale gdy będziemy aktywnymi użytkownikami konta:

"Przedstawione warunki dostępne są dla Klientów otrzymujących na Konto Wyższej Jakości jednorazowy wpływ na kwotę min. 2 500 zł/mies. z innego banku lub z konta firmowego prowadzonego w Alior Banku, lub na rachunku których zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na kwotę min. 700 zł/mies. W miesiącu, w którym żaden z powyższych warunków nie zostanie spełniony, bank pobierze opłatę za prowadzenie konta w wysokości 12 zł oraz będzie mógł naliczać opłaty za obsługę zadłużenia na koncie."

źródło: groupon.pl
 
Jeśli chcemy mieć bezpłatne konto (przynajmniej przez najbliższe 5 lat) to oferta wygląda bardzo ciekawie. Oprócz zwolnienia z takich rzeczy jak opłata za prowadzenie, przelewy przez internet, opłata za kartę, bezpłatne są usługi z których zwykle rzadziej korzystamy ale często musimy płacić: przelew ekspresowy, przelew sorbnet, przelew zagraniczny, wypłata z bankomatu za granicą, przelew zlecany w oddziale.
W każdym razie lista zer w tabeli opłat i prowizji jest imponująca.
Co ważne, żeby zapewnić sobie bezpłatne konto nie musimy mieć wpływu z tytułu pensji, renty czy emerytury. Wystarczy nasz własny przelew na min 2500 zł z innego banku lub z konta firmowego w ramach Aliora.

Załóż Konto Wyższej Jakości i odbierz premię >>

Regulamin promocji

3 komentarze:

 1. Za założenie konta inteligo z polecenia można wciąż otrzymać 100 zł.
  podam kod polecający jeśli ktoś jest zainteresowany.
  Proszę pisać na mocca555@gazeta.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej kiepska ta promocja.. Jałowe konto za zero..Gdy konto nie zarabia nie jest godne uwagi..

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety, słabiutka ta promocja... A do tego jak zwykle wykluczeni byli "synkowcy".

  O wiele lepszą oferuje obecnie Inteligo - za otworzenie konta z polecenia zyskujemy 100 zł. Jedynym warunkiem jest wydanie 200 zł kartą. Bardzo łatwy i przyjemny sposób na zdobycie stówki.

  Chętnych na otwarcie konta z polecenia zapraszam na pws@onet.pl

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...