poniedziałek, 14 lipca 2014

BZ WBK: 50 zł zwrotu za parking miejski

Znów jest dostępna promocja ze zwrotem za parkingi. Zasady są praktycznie takie same jak w promocji czerwcowej - 5 dni dni darmowego parkowania.

Promocja z darmowymi parkingami  zaczęła się dziś i potrwa do 18 lipca 2014 r. Osoby które w tym okresie zapłacą za parking poprzez aplikację BZWBK24 mobile, będą mogły dostać zwrot w wysokości maksymalnie 50 zł. Zwrot zostanie przekazany na konto, z którego dokonano zakupu do 18 sierpnia 2014 r.


Parkingi za darmo


Żeby móc kupić bilet parkingowy przez aplikację, oprócz zainstalowanej aplikacji niezbędne będzie odpowiednie oznakowanie samochodu. Identyfikatory można odebrać w Oddziałach BZWBK oraz można samodzielnie pobrać i wydrukować.

W promocji ustalona jest maksymalna wartość zwrotu - wynosi ona 50 zł (bez określonych dziennych limitów).  Jeśli w tym okresie zapłacimy za parkingi więcej, dostaniemy zwrot tylko do kwoty 50 zł. Bank Zachodni ustalił maksymalną wartość nagród na 10 000 zł. Oznacza to, że jeśli zainteresowanie promocją będzie duże, zwrot otrzymają tylko najszybsze osoby.

Miasta objęte promocją


Aktualnie poprzez aplikację można zapłacić za parkingi w 30 miastach:
Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wrocław

Obecnie Bank Zachodni WBK ma jeszcze promocję w której można otrzymać 30 zł. Zakup biletu parkingowego przez aplikację jest jedną z transakcji które kwalifikują się do wypłaty premii.

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...