piątek, 18 lipca 2014

Alior Bank: płać kartą i wygrywaj

źródło: aliorbank.pl
Alior Bank właśnie rozpoczął konkurs "Przedłuż z nami wakacje".

Nagrody są całkiem ciekawe - bony do Empiku oraz vouchery na wakacje marzeń. Wartość vouchera na moje wakacje marzeń nie wystarczy ale na zwykły wyjazd wakacyjny kwota w zupełność byłaby OK.
Zasady promocji


Konkurs przeznaczony jest dla osób które posiadają kartę debetową (do konta) lub kartę kredytową w Alior Banku. Osoby z T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Alior Sync).
Osoby które spełniają ten warunek powinny zarejestrować swój udział w promocji. Jest na to czas do 31 sierpnia 2014 r oraz do tego czasu dokonać minimum jednej transakcji kartą (transakcja musi być rozliczona do końca sierpnia).

Za każdą transakcje kartą Alior Bank będzie przyznawał punkty. Premiowane są tylko transakcje powyżej 20 zł. Za każdą transakcję dostajemy osobno punkty.

źródło: aliorbank.pl

Dla Alior Banku transakcja to:
operacja gotówkowa lub bezgotówkowa przy użyciu Karty (w tym operacja z wykorzystaniem funkcjonalności PayPass™) lub operacja bezgotówkowa przy użyciu danych Karty, bez fizycznego okazania Karty, z wyłączeniem przelewów dokonanych z Rachunku Karty kredytowej

Z promocji wyłączone są punkty posiadające następujące kody MCC:
a.równy 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
b.równy 8999 określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
c. MCC równy 4111, określający m.in. usługi transportowe,
d. MCC równy 6012, określający instytucje finansowe,
e. MCC równy 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
f.MCC równy 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
g.MCC równy 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Nagrody


Nagrodą główną są 3 vouchery o wartości 5000 zł do zrealizowania w biurze Neckermann. Nagrody zostaną przyznane trzem osobom które zdobędą w konkursie najwięcej punktów. Kasę na podatek od wygranej da nam Alior Bank.

Nagrodą drugiego stopnia są bony o wartości 100 zł do sklepów Empik (bony dostaniemy w formie kodów sms). Nagrody te dostanie 1000 osób które jako pierwsze zarejestrują się w konkursie i zdobędą minimum 10 punktów.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 15 września 2014 r.

Regulamin promocji

3 komentarze:

 1. określający internetowe przekazy pieniężne.- czyli płacić za pomocą payu kartą przez allegro mogę,prawda ?
  i to się zalicza?
  chodzi pewnie tylko o to żeby sobie samemu nie płacić ? (jak to czasem wyjadacze wisienek robią?
  będę wdzięczny za info,śledzę bloga od jakiegoś czasu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawi mnie w jakim czasie takie pęknie 1000 osób,mi dopiero w poniedziałek wyślą kartę i niewiadomo czy dojdzie w tym samym tygodniu ale podejrzewam że w kolejnym,fajna promocja tylko szkoda że nie opóźniła się o kilka dni hehe

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że karty TM się nie liczą... Tak to może bym te 100 "empików" zgarnął.

  A przy okazji zachęcam do skorzystania ze świetnej i bardzo prostej promocji Inteligo - za otwarcie konta z polecenia zyskujemy 100 zł. jedynym warunkiem jest wydanie 200 zł kartą debetową. Bardzo łatwy i przyjemny sposób na zdobycie stówki.
  Piszcie na: pws@onet.pl

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...