poniedziałek, 28 lipca 2014

BZ WBK: 5 dni darmowej komunikacji

Promocja ze zwrotem za bilety komunikacji miejskiej jest jak bumerang

Najnowsza edycja zaczęła się dziś i potrwa do 1 sierpnia 2014 r. Osoby które w tym okresie dokonają zakupu biletu przez aplikację BZWBK24 mobile, będą mogły dostać zwrot w wysokości maksymalnie 50 zł. Zwrot zostanie przekazany na konto, z którego dokonano zakupu do 1 września 2014 r.Bilety ZTM/MZK/MPK itp za darmoTradycyjne ustalona jest maksymalna wartość zwrotu - wynosi ona 50 zł (bez ustalania dziennych limitów). Oznacza to, że w wielu miastach można mieć bezpłatnie bilet 7 dniowy. Jeśli zdecydujemy się na zakup droższego biletu, dostaniemy zwrot tylko do kwoty 50 zł.
Bank Zachodni ustalił maksymalną wartość nagród na 10 000 zł. Oznacza to, że jeśli zainteresowanie promocją będzie duże, zwrot otrzymają tylko najszybsze osoby.


Miasta objęte promocjąBiała Podlaska, Bydgoszcz, Dębica, Gniezno, Gorlice, Inowrocław, Jasło, Jelenia Góra, Kraków, Lubin, Lublin, Łódź, Olsztyn, Pabianice, Piła, Poznań, Puławy, Radom, Rzeszów, Sieradz, Słupsk, Stalowa Wola, Suwałki, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Zamość, Zduńska Wola, Zgierz


Zakup biletu jest łatwy i intuicyjny. Jeśli nie korzystaliście wcześniej z skycash, trzeba będzie utworzyć tam konto. Najdłuższy jest pierwszy zakup, kolejne zakupy pójdą dużo sprawniej.
Przygotowałam step by step ze screenami procesu zakupu biletu.


Regulamin promocji

1 komentarz:

  1. Jak widać WBK ani na chwilę nie odpuszcza swojej promocyjnej ofensywy.

    Ale nie tylko oni mają dobre oferty... Obecnie Inteligo również oferuje świetną promocję - za otwarcie konta z polecenia zyskujemy 100 zł. Jedynym warunkiem jest wydanie 200 zł kartą debetową. Bardzo łatwy i przyjemny sposób na zdobycie stówki.

    Chętnych na otwarcie konta z polecenia zapraszam po więcej szczegółów na pws@onet.pl

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...