wtorek, 5 kwietnia 2016

Citibank: Karta z tabletem Lenovo

Zgodnie z przewidywaniem Citi Bank ma kolejną promocję, w której można dostać gadżet do karty kredytowej. W przeciwieństwie do poprzedniej edycji, tym razem dostępny jest tylko tablet Lenovo Tab 2 A7-30 wraz z etui na tablet.

Kto może skorzystać z promocji


Promocja skierowana jest do nowych klientów czyli osób, która od 1 stycznia 2014r w Citibank żadnej głównej karty kredytowej (i nie są w trakcie rozpatrywania wniosku o kartę).

Ponadto trzeba mieć dochody akceptowane przez bank (będziemy musieli przestawić dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody)

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.
To są oczywiście tzw warunki brzegowe, bank będzie badał naszą historię kredytową oraz zdolność kredytową.


Co zrobić żeby dostać nagrodę


Przede wszystkim należy wysłać wniosek z prośbą o kontakt w sprawie karty. Należy to zrobić do 31 lipca 2016 r korzystając dedykowanej strony promocji.  Podczas rozmowy z konsultantem trzeba wnioskować o jedną z katy: Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity a następnie tę kartę dostać. Nagroda jest gwarantowana, ale będziemy musieli spełnić kilka dodatkowych  warunków.

  • minimum 1 raz zalogować się serwisie bankowości Citibank Online w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę (możemy zalogować się przez stronę banku lub przez aplikację)
  • dokonać transakcji bezgotówkowych wydaną kartą na kwotę min. 3000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych. Pierwszym miesiącem jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy przez bank


Transakcje kwalifikowane przez Bank Handlowy (Citibank) muszą spełniać warunki:
a) będą transakcjami bezgotówkowym i w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku


Podstawowe opłaty  -  karta Simplicity


Do wyboru mamy karty Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity. Najrozsądniej jest wybrać tę ostatnią - bo Bank Handlowy w tym przypadku nie pobiera opłaty za prowadzenie tej karty. W cenniku banku jest dość dziwna opłata "Opłatę za możliwość korzystania przez Klienta z Serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone" wynosi ona 6 zł miesięcznie ale z tej usługi można zrezygnować.

Do tej pory, wiele osób zaraz po otrzymaniu informacji o przyznaniu nagrody (lub zaraz po otrzymaniu nagrody) składała wniosek o zamknięcie karty. Część osób jednak miała opory żeby tak "kombinować". Teraz osoby które chcą mieć kredytówkę i nagrodę ale nie chcą płacić kilkunastu złotych miesięcznie za samo posiadanie "plastiku" ma mogą mieć katę Simplicity i tablet od banku.

Złóż wniosek o kartę z gadżetem >> 

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

1 komentarz:

  1. Świetna sprawa z tym tabletem, to genialny chwyt marketingowy. Sam bym sobie takiego sprawił, nie da się ukryć, że ma same pozytywy! :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...