niedziela, 10 stycznia 2016

CitiBank: Karta z tabletem lub telefonem

Ciekawa zmiana w promocji kart kredytowych Citi Banku, teraz telefon czy tablet będzie dostępny także dla osób którym wystarczy im zwykła karta Simplicity. Dlatego jest to ważna zmiana? Bo opłata za możliwość korzystania z karty wynosi dokładnie 0 zł. W ten sposób dość łatwo możemy mieć bezpłatną kartę i dodatkowo dostaniemy tablet Lenovo Tab 2 A7-30 lub telefon Samsung Galaxy J1.


Kto może skorzystać z promocji


Promocja skierowana jest do nowych klientów czyli osób, która od 1 stycznia 2014r (w poprzednich edycjach był to 2013 r) w Citibank żadnej głównej karty kredytowej (i nie są w trakcie rozpatrywania wniosku o kartę).

Ponadto trzeba mieć dochody akceptowane przez bank (będziemy musieli przestawić dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody)

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.
To są oczywiście tzw warunki brzegowe, bank będzie badał naszą historię kredytową oraz zdolność kredytową.


Co zrobić żeby dostać nagrodę


Przede wszystkim należy wysłać wniosek z prośbą o kontakt w sprawie karty. Należy to zrobić przez dedykowaną stronę promocji. Nagroda jest gwarantowana, ale będziemy musieli spełnić kilka dodatkowych  warunków. Warunki są identyczne niezależnie od tego czy chcemy dostać tablet czy telefon:

  • minimum 1 raz zalogować się serwisie bankowości Citibank Online w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę (możemy zalogować się przez stronę banku lub przez aplikację)
  • dokonać transakcji bezgotówkowych wydaną kartą na kwotę min. 3000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych. Pierwszym miesiącem jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy przez bank


Transakcje kwalifikowane przez Bank Handlowy (Citibank) muszą spełniać warunki:
a) będą transakcjami bezgotówkowym i w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku


Podstawowe opłaty  -  karta Simplicity


Do wyboru mamy karty Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity. Najrozsądniej jest wybrać tę ostatnią - bo Bank Handlowy w tym przypadku nie pobiera opłaty za prowadzenie tej karty. Citi Bank jakiś czas temu wprowadził "Opłatę za możliwość korzystania przez Klienta z Serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone" wynosi ona 6 zł miesięcznie ale z tej usługi można zrezygnować.

Do tej pory, wiele osób zaraz po otrzymaniu informacji o przyznaniu nagrody (lub zaraz po otrzymaniu nagrody) składała wniosek o zamknięcie karty. Część osób jednak miała opory żeby tak "kombinować". Teraz osoby które chcą mieć kredytówkę i nagrodę ale nie chcą płacić kilkunastu złotych miesięcznie za samo posiadanie "plastiku" ma mogą mieć katę Simplicity i gadżet od banku.

Złóż wniosek o kartę z gadżetem >> 
 
Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

2 komentarze:

  1. Dlaczego wpisy pojawiają się tak rzadko i jest ich tak mało???

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...