sobota, 16 stycznia 2016

Dołącz do Visa Oferty i odzyskuj część pieniędzy

Mniej więcej 2 miesiące temu wystartował program rabatowy Visa Oferty. Program skierowany jest do pełnoletnich posiadaczy kart debetowych i kredytowych z logo VISA (kart wydanych w Polsce). Karty pre-paid oraz Business nie kwalifikują się do tej promocji.

Zasada jest dość prosta - niezależnie od tego który bank obsługuje Twoją kartę, możesz zyskiwać w programie Oferty Visa.

Jak skorzystać z Oferty Visa


Żeby móc skorzystać z promocji, trzeba założyć profil na stronie Visa Oferty. Niezbędne będzie podanie numeru karty do której ma być "przypięty" program. W jednym profilu można mieć zarejestrowaną tylko jedną kartę. Po zalogowaniu się będziemy mieli widoczną listę dostępnych ofert. W zależności od sklepu, oferta może być dostępna w sklepie tylko online, tylko w sklepie stacjonarnym lub w kazdym z tych kanałów sprzedaży. Czasami konieczne będzie aktywowanie oferty. Można także zainstalować sobie aplikację, która będzie pokazywać miejsca w których dostępny jest ten program (mi póki co, szkoda jest miejsca na kolejnego zamulacza systemu).

"Visa Oferty to dostęp do ofert promocyjnych dopasowanych do Ciebie bazujących na tym, gdzie lubisz robić zakupy."
Ale w to akurat trudno jest mi uwierzyć. Póki co ofert jest bardzo mało.

Jeśli zapłacimy kartą w sklepie biorącym udział w programie, w terminie do pięciu dni roboczych dostaniemy zwrot na kartę którą dokonaliśmy płatności. Wysokość zwrotu jest zależna od oferty. Informacja o naliczeniu premii zostanie pojawi się w naszym panelu oraz dostaniemy powiadomienie mailowe.

Mi wreszcie udało się znaleźć przydatną ofertę i pierwsze naliczenie premii mam za sobą ;) Zyskałam całe 2,55zł za zakupy w Carrefour.


Z normalniejszych ofert, oprócz promocji w Carrefour jest promocja na stacjach BP - 5% zwrotu za zakupy o wartości co najmniej 100 zł.

Póki co program Oferty Visa traktuję bardziej jako ciekawostkę niż jako promocję dającą realne i spore zyski :)

Regulamin promocji

4 komentarze:

 1. chyba jednak są różnice w ofertach dla różnych osób - u mnie nie ma Carrefour

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja mam w Carrefour 7% od 60 zl. Oferty sa indywidualne.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja nie mogę przeczytać regulaminu.. Działa wam ta strona ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. działa, ale regulamin ładuje się w jakiejś ramce więc może dlatego jest u Ciebie problem

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...