wtorek, 19 stycznia 2016

Bank Pekao: Konkurs "Zimowy Urlop z Kartą Wielowalutową"

Jeśli posiadacie kartę wielowalutową Pekao SA i lubicie konkursy z serii "napisz w x znakach" to jest coś dla Was. Pekao Przygotował konkurs w którym zachęca do korzystania z karty wielowalutowej a dodatkowo można wygrać walizki oraz gry planszowe Monopoly.

Zasady konkursu


Konkurs trwa od 18 stycznia do 7 marca 2016 r w tym czasie klienci posiadający Kartę Wielowalutową Pekao, powinni zgłosić się do konkursu na stronie banku oraz udzielić odpowiedzi na pytanie "Jaki jest Twój sposób na spokojny i udany urlop? (w 700 znakach). Trzeba będzie też dokonać min 3 transakcji bezgotówkowych kartą - każda na kwotę min 50 zł lub równowartości w walucie CHF, GBP, USD lub EUR (nie są brane pod uwagę min doładowania telefonu, transakcje w biletomatach, automatach do gier).
Osoby które nie mają jeszcze karty wielowalutowej mają łatwiej, żeby wziąć udział w konkursie wystarczy tylko do 7 marca zawrzeć umowę o kartę oraz zgłosić się do konkursu i odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
Tradycyjnie niezbędne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Wśród zgłoszeń które spełnia warunki określone w regulaminie, zostaną wybrane najlepsze odpowiedzi na pytanie konkursowe pod względem "zgodności pracy konkursowej z tematyką konkursu, oryginalności i kreatywności pracy konkursowej oraz walorów estetycznych pracy konkursowej".

Autorzy 10 najlepszych prac konkursowych dostaną po zestawie walizek Saxoline(wartość nagrody 1000 zł); kolejne 100 osób dostanie po grze planszowej Monopoly (wartość 100 zł)

Karta Wielowalutowa - co to jest


Karta dostępna jest w ofercie Pekao od mniej więcej pół roku. Przyda się osobom które sporo podróżują lub często robią zakup w zagranicznych sklepach. Jeśli w Banku Pekao oprócz rachunku w PLN mamy kasę na rachunkach w walucie (USD, EUR, GBP, CHF), karta będzie "przepinać się" miedzy rachunkami. Nie będzie żadnych opłat za przewalutowanie, ani spreadów bo płacimy wtedy w walucie rachunku (o ile rachunek w tej walucie mamy)

Za kartę walutową MasterCard Debit FX podstawowa opłata wynosi 6,99 zł za wersję Gold 9,99 zł.
Zwolnienie z opłaty następuje gdy w miesiącu dokonamy min. 4 transakcje bezgotówkowe – na dowolną kwotę.

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...