środa, 20 stycznia 2016

Money.pl: Założ konto BZ WBK i odbierz 100 zł premii

Kolejna szansa na założenie Konta Godnego Polecenia BZ WBK w promocji 4% i zgarniecie premii.
Konto jest bardzo fajne, a warunki do wypłaty premii wręcz banalne. Jeśli szukacie oprocentowanego konta osobistego, bez opłaty za prowadzenie i bez opłaty za kartę z ekstra premią, to warto zainteresować się tą promocją :)

Tym razem organizatorem promocji jest portal Money.pl.


Zasady promocji


Jak to zwykle bywa w tego typu promocjach, z oferty skorzystać mogą skorzystać zupełnie nowi klienci ale też osoby które zdecydują się powrócić do banku - w tym przypadku graniczną datą jest 15 sierpnia 2015 r. Jeśli od tego dnia mieliście konto osobiste w Banku Zachodnim WBK to nawet jeśli je w między czasie zamknęliście, to jesteście wykluczeni z tej edycji.

Żeby wziąć udział w promocji, w okresie od 20 stycznia do 16 lutego 2016 r należy zarejestrować się na stronie promocji i złożyć za pomocą tej strony wniosek o Konto Godne Polecenia.
Trzeba będzie wyrazić zgodę na reklamy telefoniczne/mailowe/w systemie bankowości czy jak to ładnie zostało napisane w regulaminie
a.nie złożyły w Banku sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych,
b.wyraziły w Banku zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną,
c.podały w Banku numer telefonu komórkowego do kontaktu.


Do 15 marca 2016 r mamy czas na podpisanie umowy o konto. Umowę można "podpisać" przelewem z innego (własnego) rachunku lub przez kuriera. Do zawierania umowy online potrzeby będzie nam skan dowodu, jeśli wybierzemy kuriera to trzeba będzie przekazać mu ksero dowodu.

Podpisania umowy nie warto odkładać na ostatnia chwilę, bo do 15 marca musimy także dokonać 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową lub mobilną wydaną do konta lub płatności BLIK. Nie jest istotna kwota jaką wydamy, możemy wydać dosłownie kilka złotych!

"Przez płatność rozumie się transakcje wykonane przez Uczestnika promocji w  Internecie oraz w tradycyjnych punktach sprzedaży, zaksięgowane na otwartym Koncie. Transakcja
bankomatowa i przelew z konta nie będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę płatności
anulowane"


O tym czy spełniliśmy warunki do wypłaty premii dowiemy się do 11 kwietnia 2016 r. Do 20 kwietnia będziemy mieli czas na uzupełnienie swoich danych, niezbędnych do wypłaty premii 100 zł.

Konto Godne Polecenia na 4%


Od pewnego czasu dostępna jest promocyjna wersja Konta Godnego Polecenia (dostępna tylko online i przez telefon). W ramach promocji bank do 30 czerwca 2017 r nie będzie pobierał opłaty za kartę do konta (to była ogromna wada rachunku, bo karta standardowo kosztuje 7 zł miesięcznie). Miłym dodatkiem jest oprocentowanie rachunku - środki do kwoty 4 000 zł będą oprocentowane na 4% w skali roku, nadwyżka będzie oprocentowana już tylko na 1% (to dalej więcej niż część banków oferuje za trzymanie kasy na koncie oszczędnościowym).
Warto wiedzieć, że zgodnie z regulaminem promocji "Konto na 4%", możemy mieć 3 takie konta (ale tylko za jedno dostaniemy premię 100 zł)

Konto Godne Polecenia opłaty


Przy obecnych opłatach, konto można mieć na free:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do 30 czerwca 2017 r
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kartą MasterCard Omni
 • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir
 • 0 zł za realizację płatności cyklicznych, takich jak: zlecenie stałe oraz polecenie zapłaty

Wychodzi z tego całkiem dobra oferta :) Moim zdaniem, wato trzymać konto dłużej niż tylko do wypłaty premii, chyba że bank wprowadzi w między czasie opłatę za prowadzenie konta ;-)

Regulamin promocji
Regulamin KGP 4%
Tabela Opłat i Prowizji

2 komentarze:

 1. odrzucili mi wniosek :( a kolejnego już nie mogę złożyć

  OdpowiedzUsuń
 2. pewnie była niezgodność danych we wniosku i w przelewie aktywacyjnym, który robiłeś.
  Napisz reklamację, z tego co słyszałam wycofują te wnioski i można raz jeszcze złożyć (wybierz tym razem kuriera)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...