środa, 20 kwietnia 2016

Bank BPH: Konto dla kinomaniaków

1-go kwietnia została przekazana informacja że Alior Bank podpisał z grupą GE Capital umowę nabycia podstawowej działalności Banku BPH. Wydawałoby się, że to już jest ten moment, kiedy Bank BPH nie musi się wysilać i zdobywać kolejnych klientów. Dlatego trochę zdziwiła mnie najnowsza promocja. Nagroda w niej jest mała (bilety do kina), ale i warunki jakie trzeba spełnić są banalne. Jeśli ktoś szuka konta, którego obsługa może wynieść 0 zł (po spełnieniu niewielkich wymagań) to Lubię To! konto do takich kont należy.

Zasady promocji


Promocja skierowana jest do osób które w dniach od 13 kwietnia do 31 maja 2016 r złożą internetowy wniosek o konto Lubię To! w Banku BPH.Co ciekawe bank nie wyklucza osób które ostatnio miały konto w BPH, pojawia się za to zapis
"w dniu złożenia wniosku, o którym  mowa w  pkt 1, nie będą posiadaczami/ współposiadaczami rachunku oszczędnościowo  – rozliczeniowego w Banku"


Czy daje to możliwość zamknięcia konta i założenia w promocji? Nie, bo w Banku BPH konto jest zamykane z 30 dniowym okresem wypowiedzenia.Żeby dostać bilety trzeba będzie w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu podpisania umowy zalogować się do bankowości internetowej BPH Sezam lub mobilnej.W ciągu 30 dni kalendarzowych od spełnienia warunków promocji, zostanie wysłany smsem kod uprawniający do wymiany go na 2 bilety do Multikina na film 2D.

Kupon można wymienić na bilet do kina do 23 grudnia 2016 r włącznie.
Lubię To! Konto - podstawowe opłaty


Konto prowadzone jest bezpłatnie. W przypadku karty do konta jesteśmy zwolnieni z opłaty jeśli dokonamy min 4 płatności kartą w danym miesiącu (bez minimalnej kwoty transakcji). Fajne jest to, że za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce nie musimy dodatkowo płacić.
  • 0 zł - za prowadzenie konta - bez dodatkowych warunków
  • 0 zł - za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł - za wydanie karty do konta
  • 0 zł - za przelewy w PLN przez Internet
  • 0 zł - za obsługę karty do konta jeśli w danym miesiącu min. 4 razy zapłacisz za zakupy dowolną kartą płatniczą wydaną przez Bank BPH - w innym przypadku opłata miesięczna wyniesie 6 zł)

Złóż wniosek online >>

Regulamin promocji

1 komentarz:

  1. może już zaczyna być odpływ klientów z promocji z tamtego roku gdy zwracali po 50 zł miesięcznie.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...