poniedziałek, 11 kwietnia 2016

BGŻ Optima: Konto oszczędnościowe 2,6%

BGŻ Optima lekko zmodyfikował promocję na koncie oszczędnościowym. Oprocentowanie spadło, ale na pocieszenie podniesiona została maksymalna kwota jaką może być objęte promocyjne oprocentowanie - teraz to już 150 000 zł.


Konto oszczędnościowe 2,6%


Oprocentowaniem 2,6% w skali roku objęte są tylko nowe środki*, bank będzie się patrzył ile kasy mieliśmy na koniec 5 kwietnia 2016 r. Nowe promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać przez ponad 3 miesiące bo aż do 14 lipca 2016 r. Przy takich warunkach konto w BGŻ Optima w dalszym ciągu jest bardzo ciekawą alternatywą dla lokat krótkoterminowych.

*Przez Nowe Środki rozumie się wartość środków pieniężnych zgromadzonych na Rachunku Głównym, stanowiących nadwyżkę nad Saldem Początkowym Rachunku Głównego, w kwocie nie większej niż Zwiększenie Salda Początkowego, wg stanu na koniec każdego dnia w okresie promocji (od 8 kwietnia 2016 r. do 14  lipca 2016 r.), gdzie:
- przez Saldo Początkowe Rachunku Głównego rozumie się wartość środków pieniężnych zgromadzonych na Rachunkach Oszczędnościowych oraz Rachunkach Lokat Terminowych w ramach Konta BGŻOptima Klienta, wg stanu na koniec dnia  5 kwietnia 2016 r., a w przypadku Umowy Ramowej zawartej po dniu 5 kwietnia 2016 r. - Saldo początkowe przyjmuje wartość 0,00 zł;
- przez Zwiększenie Salda Początkowego rozumie się wartość środków pieniężnych zgromadzonych na Rachunkach Oszczędnościowych oraz Rachunkach Lokat Terminowych w ramach Konta BGŻOptima Klienta, stanowiących nadwyżkę nad Saldem Początkowym  wg stanu na koniec każdego dnia w „Okresie Promocji”.Dlaczego warto mieć konto  BGŻ Optima


Konto w BGŻ Optima 2 główne zalety. Dość wysokie oprocentowanie (mimo, że właśnie spadło) oraz fakt, że w miesiacu można bezpłatnie dokonywać dowolnej liczby przelewów na zdefiniowane konto. Konto oszczędnościowe prowadzone jest bezpłatnie.
Jeśli ktoś z Was jeszcze nie ma konta oszczędnościowego w BGŻ Optima, najlepiej je założyć równocześnie z lokatą bezkarną.
Lokata Bezkarna jest typową lokatą na start. Można założyć ją tylko raz. W celu założenia pakietu z kontem oszczędnościowym należy wypełnić specjalną wersję wniosku.


Najważniejsze cechy Lokaty Bezkarnej

 

  • możliwość zerwania lokaty przed jej końcem bez utraty naliczonych odsetek
  • stałe oprocentowanie 3,2% w skali roku;
  • 3-miesięczny okres lokaty;
  • min. kwota lokaty – 1 000 zł, 
  • maks. kwota lokaty – 100 000 zł;
załóż Konto Oszczędnościowe wraz z Lokatą Bezkarną >>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...