piątek, 5 lutego 2016

Carrefour: Szalona 5

W lutym Carrefour znów dostępna jest promocja "Szalona 5". Dzięki niej mamy szansę zrobić zakupy ze sporym rabatem. Zasada jest dość prosta. Trzeba od 1 do 28 lutego 2016 r zrobić 5 razy zakupy w sklepach Carrefour (zakupy muszą być w różnych dniach, więc odpada dzielenie jednych zakupów na kilka paragonów). Po zrobieniu piątych zakupów dostaniemy e-bon o wartości najniższego rachunku zapłaconego przez nas podczas trwania promocji. Dlatego najbardziej opłaca się robić zakupy na zbliżone kwoty (idealnie - na tę samą kwotę).


Przy pierwszych zakupach dostaniemy od sklepu specjalną kartę, na której będzie kodowana informacja o dokonanych przez nas zakupach (zostawanie sobie paragonów nie jest w tej promocji niezbędne, chyba że chcemy je rejestrator w Narodowej Loterii Paragonowej). Maksymalna wartość e-bonu nie może być wyższa niż 500 zł.

Nie wszystkie produkty będą brane pod uwagę przy obliczaniu ile wydaliśmy w sklepie. Tradycyjnie z promocji wyłączone są wydatki poniesione na zakup:
  • paliwa
  • papierosów
  • doładowań telefonów pre-paid; starterów telefonicznych
  • płatności dokonywane w ramach programu "Moje Rachunki"
  • alkohol i towary których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego (z wyjątkiem piwa)
  •  preparaty do początkowego żywienia niemowląt
  • wszystkich produktów dla których potwierdzeniem zakupu jest  paragon  niefiskalny takich jak:  Karty Podarunkowe Carrefour i Karty Podarunkowe innych emitentów zewnętrznych dostępnych w Placówkach Carrefour

E-bony będzie można wykorzystać w terminie od 28 lutego 2016 do 26 marca 2016 r.

Osobom, które preferują zakupy w internetowym sklepie Tesco przypominam, że nadal ważny jest kod obniżający cenę o 15 zł (działa także u "starych" klientów eTesco).

Płacąc za zakupy w sklepach Carrefour kartą kredytową Millennium Impresja dodatkowo możemy otrzymać rabat 5%

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...