środa, 10 lutego 2016

BZ WBK: Płać BLIKiem i odbierz bilet do kina

Bank Zachodni WBK dość często prowadzi promocję dla swoich klientów. W najnowszej promocji zachęca do korzystania do korzystania z płatności mobilnych BLIK. Warunki promocji są dość proste a nagrodą jest voucher do Multikina (obowiązuje na seanse 2D oraz 3D).


Promocja "Płać BLIK-iem i odbieraj nagrody" skierowana jest do osób które już mają konto osobiste w BZ WBK. Żeby wziąć w niej udział trzeba zarejestrować się na stronie promocji oraz dokonać minimum jednej lub kilku płatności BLIK poprzez usługi bankowości elektronicznej BZWBK24 mobile lub BZWBK24 internet na łączną wartość minimum 40 zł. Promocja potrwa do 6 marca 2016 r, bank przewidział pulę 2000 voucherów. Nagrody zostaną wysłane do 5 kwietnia 2016r na adres email podany przez nas w formularzu. Vouchery będą ważne do 30 czerwca 2016 r.

Jeśli jeszcze nie macie konta w Banku Zachodnim WBK to jest dobry moment żeby je założyć. Jeszcze przez kilka dni można dołączyć do promocji w której za założenie konta i dokonanie 5 płatności bezgotówkowych dostaniemy 100 zł.

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...